fbpx
Життя

Вона без стиду влізла у сім’ю, чекала його, хоч сама росла без батька. Вона розлучниця. Мій чоловік пішов до неї, вважаючи, що стосунки наші себе вичерпали

Так, я помічала за собою, що часто підвищую голос, але особливої ​​уваги не приділяла.

Із чоловіком прожили 10 років. Потім він вирішив, що стосунки себе вичерпали і пішов із сім’ї. Спершу сказав, що буде у батьків, але вже за місяць переїхав до жінки. Очевидно, через неї і пішов. Вона без стиду влізла у сім’ю, чекала його, хоч сама росла без батька. Вона розлучниця.

Мені дуже погано і прикро, від того, що страждає моя семирічна дочка через це.

Вона дуже любить батька, нудьгує. У вихідні він бере до себе дочку, але зі мною спілкуватися не хоче.

Після таких побачень я питаю дитину: «Що тато тобі казав про мене?». А вона відповідає: “Ми про тебе з ним не говоримо, він не хоче”.

Так я дізнаюся, що мою дівчинку ніхто в тій родині не накручує. Але нещодавно дочка сказала: «Ти весь час сваришся, от тато й пішов!».

Так, я помічала за собою, що часто підвищую голос, але особливої ​​уваги не приділяла. У багатьох сім’ях так буває, тим більше чоловік завжди знав, що я з характером, і якщо починаю сваритись, мене важко зупинити.

До цього року все було нормально – у чоловіка був свій бізнес, наполовину з другом, я працювала так, що ввечері приходила втомлена, не до сварок. Так, бувало іноді так, що я сварилася без причини, але чоловік швидко ставив мене на місце… Я швидко приходила до себе.

Але минулий рік був особливо тяжким. Чоловік посварився з другом через те, що їхній бізнес розвалився, у нас теж пішли на роботі скорочення, але мені вдалося переконати директора, що я йому ще знадоблюсь на віддаленні.

Життя стало складним. Чоловік пішов у помічники своєму двоюрідному братові до гаража. Але це була саме копійки, і в мене було таке враження, що сім’ю тільки я годую.

Звичайно ж, я починала говорити про це чоловікові, не могла звикнути до цього, особливо після того, як ми жили в достатку. Пропонувала йому додатковий заробіток, щоб він пішов хоча б у постачальники.

Але він казав, що в гаражі теж багато роботи, отут я і зривалася: «Братець гроші заробляє, а тобі платить мало, сенс від такої роботи?!»

Так, характер у мене зіпсувався до кінця. Зараз усе переосмислюю і розумію, що не було жодного дня, коли б я не сварилась.

Дочка засмучувалась, просила мене заспокоїтись, але мене несло ще більше. Так, можливо, в останній сварці я переборщила, тому що дізналася, що чоловік хоче взяти кредит для відновлення бізнесу і розізлилася! Тоді він сказав, що це було останньою краплею і пішов.

Я знаю, що в нього налагоджується бізнес і знаю, що хоче подати на розлучення. Гроші на дочку він дає, тут не причепишся, та й свекри дарують подарунки онучці.

Але мені дуже погано без чоловіка, я з стидом розумію, що я накоїла і не знаю, як все змінити у своєму житті, хотілося б, щоб чоловік повернувся.

Але він не відповідає на мої послання та дзвінки, а свекруха каже, що ніяк не може вплинути на свого сина, він не хоче навіть говорити з цього приводу.

Як мені йому довести, що я все зрозуміла?

Автор:Оксана

You cannot copy content of this page