fbpx
Життя

Вона чекали красивий букет квітів, все ж таки перше побачення. Звичайно вона пояснила Ігореві що не пристойно приходити в гості до жінки з порожніми руками

Світлана працює у невеликому агентстві, що займається нерухомістю.

Завжди загружена роботою, тому на особисте життя завжди не стає часу.

Нещодавно Світлану перевели у новий офіс, познайомившись з новим колегою вона зрозуміла що Ігор зацікавив її як чоловік.

Попрацювавши трохи часу Світлана побачила, що Ігор явно виділяє її серед інших колег. Світлана вирішила брати ініціативу у свої руки, так як бачила що Ігор трохи сором’язливий.

Після закінчення робочого дня Світлана вирішила запросити Ігоря в гості. А що? Знайомі вони вже не мало часу, всі колеги з повагою відносяться до Ігоря тому жінка була впевнена в порядності Ігоря! Чоловік з радістю погодився.

Світлана дуже хороша господиня. Тому приготувати святкову вечерю не склало їй труднощів. Звісно вона чекала від Ігоря теж якогось подарунку. Прибравши швиденько квартиру, навела красу і тут дзвінок у двері.

Ігор! Відкривши двері квартири жінка була здивована побачивши Ігоря з порожніми руками…

Вона чекали красивий букет квітів, все ж таки перше побачення…

Не подавши виду Світлана вирішила можливо Ігор приготував їй інший сюрприз? Вона толерантно запросила чоловіка за стіл, показавши тим самим як вона все підготувала, бутерброди з ікрою, фрукти домашній торт…

Почавши розмову жінка акуратно спитала Ігоря :

“А з чим ти прийшов”?

Ігор сприйняв це як жарт і відповів :

“З добрими намірами”

… Світлана звичайно була ображена … Жінка вирішила не продовжувати це спілкування і вказала Ігореві на двері!

Звичайно вона пояснила Ігореві що не пристойно приходити в гості до жінки з порожніми руками…

Чоловікові було дуже не зручно, нічого не сказавши у своє виправдання, мовчки вставши Ігор покинув квартиру Світлани.

На роботі Світлана вирішила нікому не розповідати про цей випадок, адже не хотіла зіпсувати репутацію Ігореві, та й лишніх пліток їй не потрібно.

Світлана зрозуміла для себе, що вихований чоловік, який бажає перетворити перше побачення на довгий роман, обов’язково прийде до вас з букетом квітів або коробкою цукерок.

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page