Вона повернулась до свого чоловіка з моїм дитям під серцем

Мені 25 років, працюю менеджером в рекламному агентстві, нежонатий. Півроку тому познайомився з дівчиною. Справа в тому, що у нас багатоповерховий будинок офісних приміщень і в ньому не один десяток різних контор, а їдальня одна на першому поверсі і ходять туди з усіх офісів.

У той день, вистоявши чергу, я взяв тацю з обідом і побачив, що всі місця зайняті, тільки одне було вільне, за столиком, але там сиділи три дівчини, столи були розраховані на 4 персони. Я запитав, чи вільно у них, мені з посмішкою запропонували присісти. На одну з них я одразу ж звернув увагу – пряме шовковисте волосся, великі очі і довгі вії, а також милі риси обличчя. І тільки в цей момент я звернув увагу на її обручку на пальці, вона була заміжня.

Зізнатися, я був злегка розчарований, але мені все-таки вдалося з нею поговорити. З’ясував, що її звуть Тетяна, вона працює в туристичній компанії, яка знаходиться поверхом нижче нашого офісу. На наступний день вільних місць в їдальні було повно, але мене все одно потягнуло сісти поруч з нею. На цей раз вона виявилася в хорошому настрої і більш товариською, ми розмовляли на різні теми, жартували, сміялися і година обіду для нас пролетіла як 5 хвилин. А потім стали ходити на обід весь час разом і я з кожним днем ​​про неї дізнавався все нове і нове.

Читайте також: Все життя мріяла вирватись з села в місто, а чоловік надумав будинок купувати

Вона на рік старший за мене, 6 років заміжня, дітей немає. Відносини з чоловіком у неї складні і судячи з її розповідей навіть критичні, якщо не зайшли в в глухий кут. Обумовлюється це, не важко здогадатися, відсутністю дітей. Хоча нічого поганого вона мені про свого чоловіка не говорила. Незважаючи на те, що наші відносини почали розвиватися стрімко, ми після роботи вже сходили в кіно, в ресторан, обмінялися номерами телефонів, я все одно відчував себе некомфортно, тому що не мав морального права заводити стосунки із заміжньою жінкою, влазити в чужу сім’ю, в чужі відносини. І хоч і розумів, що це все не правильно і так не повинно бути, все одно в її відсутність не міг не думати про неї. Втішав себе лише думкою, що з чоловіком вона нещасна, і що там в їхній родині вже все давно зруйновано до мене.

Статус коханця мене не влаштовував. Я попросив визначитися, або вона тільки з чоловіком, або тільки зі мною. Вона просила не тиснути на неї, що потрібен час, подумати підготувати чоловіка до серйозної розмови. Я погодився, але в відносинах поки візьмемо тайм-аут. Чекати довелося недовго. Тиждень. Вона сама приїхала до мене з сумкою і валізою, сказала, що пішла від чоловіка, все йому пояснила.

Я був на сьомому небі від щастя. На наступний день ми сходили з нею до суду, і вона подала заяву на розлучення, під моїм чуйним керівництвом. Я взяв відпустку, вона теж і в турфірмі, де вона працювала, взяла дві путівки на море . Два тижні ми провели в Ізраїлі на Мeртвому морі, це були не забуваються дні, ми просто не могли насолодитися один одним. А ще через десять днів після нашого повернення з Ізраїлю вона оголосила, що ваaгітнa. Я вважав себе найщасливішою людиною в світі. Того вечора ми вже обговорювали подальші плани на життя, вибирали ім’я майбутньої дитини, планували, відразу після розлучення подамо заяву в ЗАГС, вибирали місце весілля і так далі.

На наступний день у неї повинно було відбутися  засідання щодо розлучення, а мені випало триденне відрядження по оформленню  виставки в іншому місті. Я поїхав і весь день дзвонив їй, щоб дізнатися, як пройшло  і просто поговорити з нею, але трубку ніхто не брав. Всі три дні я так і не додзвонився до неї. А коли повернувся, то ні її, ні її речей в квартирі не виявив. Ключі вона залишила в поштовій скриньці. І записку, прости, я дуже хороший, вона вдячна за весь час, проведений зі мною, але не змогла розлучитися з чоловіком, тому що зрозуміла, що до сих пір його любить. Я чудова людина, але ближче і рідніше, ніж її чоловік я ніколи не стану і справа не в мені. Просила теж не шукати її, не переслідувати, а якомога швидше забути і бути щасливим. Благала, заклинаючи всім тим, що між нами було не пред’являти прав на дитину, що її чоловік стане хорошим батьком нашому синові чи доньці. Ще раз просила її зрозуміти і пробачити.

Більше я її ніколи не бачив. В короткий термін вони з чоловіком виїхали до Австралії. Я й досі не знаю кого вона нaродила, і чи хорошим став батьком її чоловік для моєї дитини.

Джерело