fbpx

Вона шукала багатого чоловіка, але відповідь банкіра швидко її обломала

Ця дівчина шукала багатого чоловіка на форумі для знайомств.

Вона написала наступне:

«Я не збираюся брехати, навіщо я тут. В цьому році мені виповнюється 25 років. Я – дуже приваблива. З хорошим смаком і відчуттям стилю. Хочу вийти заміж за хлопця, який заробляє 500+ тис. доларів на рік. Ви можете припустити, що я користолюбна. Але ні. Це не так. Щоб Ви розуміли: в Нью-Йорку той, хто заробляє в рік мільйон доларів, вважається представником середнього класу. І я не хочу бути жебрачкою. Джерело.

Мої умови не такі вже нездійсненні. Є хтось на цьому сайті, чий річний дохід – 500 тис. доларів? Або Ви всі вже одружені? Ще питаннячко: «Що мені потрібно зробити, щоб вийти заміж за такого багатія, як Ви?»

Всі, з ким я раніше зустрічалася, не заробляли більше 250 тис. в рік. Так що, здається, це для мене межа. Ви можете відповісти на кілька цікавих для мене питань?

наприклад:

1) Де Ви – багаті холостяки – зазвичай тусуєтеся? (Будь ласка, напишіть Ваші улюблені бари, ресторани, спортивні зали, бажано з адресами).

2) На якого віку чоловіків мені найкраще націлитися?

3) Чому більшість дружин багатіїв – такі поганулі?

4) Звідки Вам відомо, хто годиться Вам в дружини, а хто – тільки в дівчини? Роль дівчини мене не так цікавить, як роль майбутньої дружини.

Чекаю не дочекаюся Вашої відповіді. Ваша Красуня».

Генеральний директор одного з найбільших банків США відповів їй таким чином:

«Шановна Красуне! Я з великою цікавістю прочитав Ваше повідомлення на форумі. Припускаю, що у багатьох дівчат виникають такі ж. Дозвольте мені проаналізувати Вашу ситуацію з точки зору інвестиційної привабливості.

Мій річний дохід – понад 500 тис. доларів. Це саме те, що Ви шукаєте. Тому, впевнений, що не витрачаю час даремно. Як бізнесмен можу сказати, що одружуватися з Вами – невдале рішення. Все дуже просто. Давайте Вам поясню, чому.

Те, що Ви намагаєтеся зробити, – бартер «краси» на «гроші», тобто, суб’єкт A пропонує красу, а суб’єкт Б платить за неї. Здавалося, жодних каверзів.

Незважаючи на це, велика проблема полягає в тому, що Ваша краса зів’яне, а мої гроші без зрозумілих на те причин не пропадуть. В майбутньому, мій дохід швидше за все буде примножуватися, на відміну від Вашої краси.

Говорячи економічними термінами, ми – два активи. Моя вартість буде підвищуватися, а Ваша – падати. І не просто так, а в геометричній прогресії.

Уявіть, що відносини з Вами – це акт торгівлі. Як і будь-який торг на Уолл Стріт, вони мають свою позицію.

Якщо ринкова ціна Вас, як активу, впала, ми продамо його. Володіти і далі таким активом – просто безглуздо. Те ж саме про шлюб, до якого Ви так прагнете. Як жорстоко це не звучить, але найоптимальніше вирішення питання активів, які швидко і стрімко знецінюються, – це їх продаж або здача в оренду.

Читайте також: Познайомився з дівчиною в інтернеті, вирішили зустрітися в ресторані. І тут я помстився за всіх мужиків

Будь-який чоловік, який заробляє понад 500 тис. доларів в рік, апріорі не може бути дурнем. Звичайно, такі, як я, будуть тільки зустрічатися з Вами, але ніколи не одружаться. Моя Вам порада – зав’язуйте з цими пошуками. Краще шукайте способи розбагатіти і самостійно заробляти стільки грошей в рік. Тоді і шанси знайти багатого дурня зростуть.

Сподіваюся, що мої відповіді Вам знадобляться».

І то правда ж. Справжня краса – не строката кольорова обгортка, а те, що криється глибоко всередині. Те, що не в’яне ніколи – ні завтра, ні через 50 років.

You cannot copy content of this page