Вона здалася, і я зробив тест. Я не був батьком цієї дитини. Два роки я ростив сина від коханця дружини і навіть не підозрював про це

Оля була чудовою, коли ми познайомилися. Дуже добра, лагідна і ніжна. Я думав, що таких і не залишилося вже. Ми з нею одружилися через рік після знайомства.

Завжди хотів міцну сім’ю і думав, що вона саме та жінка, яка зможе зробити мене щасливим батьком і чоловіком. Ми з нею ніколи не лаялися, всі питання вона вирішувала розмовами.

Не сиділа у мене на шиї – працювала. Уміло розподіляла бюджет, навчилася відкладати навіть більше, не утискаючи при цьому основний капітал нашої маленької сім’ї. Ми відкладали на дитину, щоб в будь-якому випадку у нас залишалися гроші.

Оля завжди підтримувала мене і розуміла, приводила правильні аргументи і доводи, наштовхувала мене на потрібні думки. Завдяки їй я відкрив власний бізнес і став самостійно керувати ним.

Я знав, що завжди можу звернутися до неї за порадою, а вона ніколи мене не засудить і допоможе в міру можливості. Ідеальна жінка! Вона в шлюбі навіть не змінилася, як усі жінки моїх друзів.

Мені заздрили навіть підлеглі. Адже дружина у мене розумниця і красуня. Тільки дитини у нас ніяк не виходило мати. Здавали аналізи, лікувалися, лікарі твердили, що у нас все добре і потрібно старатися далі. Ми намагалися, але ніякого толку. Я помічав, що починаю впадати у відчай.

Я поїхав на два дні у відрядження, хотів навіть скасувати його. Оля з самого ранку відчувала себе погано. Її нудило, вона не могла піднятися з ліжка. Але вона не любить, коли я лізу, коли їй погано.

Я поклав її в ліжко, дав відро, щоб вона не бігала до ванної і включив її улюблений серіал.

Подзвонив її сестрі, і вона сказала, що приїде через півгодини. Поцілував дружину в маківку і помчав на літак. Через шість годин вона прислала мені фотографію позитивного тесту, і я радів на весь офіс, не в силах стримати довгоочікуваних емоцій.

Перші два місяці були складними, але потім все стало тільки в радість, і моя дружина стала ще красивішою, хоч і набрала вагу. Вона була на диво жіночною, мужики шиї звертали, навіть коли живіт був уже сильно помітний.

Оля народила легко і малюк був здоровим. Сина ми назвали Дмитром. Всі навколо сюсюкали і говорили, що Діма схожий на маму, на тата, бабусю, дідуся. Але Діма ріс і все менше схожий на мене, що сильно насторожувало.

Сірі очі дружини, але волосся каштанове. Дружина у мене русява, як і я, а потім я помітив й інші дивні речі. Оля воркувала над сином, а я все більше підозрював, що дитина не від мене.

Все закінчилося тим, що я наполіг на тесті. Дружина злилася і була в люті. Я наполягав на проведенні тесту, а її реакція тільки розпалювала мій інтерес.

Вона здалася, і я зробила тест. Я не був батьком цієї дитини. Два роки я ростив сина від коханця дружини і навіть не підозрював про це. Пам’ятаю, що дізнався результати як в тумані і відразу поїхав додому.

Оля плакала і просила її пробачити, вона хотіла, щоб у нас була дитина, але не виходило, і вона зробила еко від донора. Ми робили цю процедуру і раніше, але нічого не виходило. Але вона все приховала від мене – це не моя дитина!

Я зібрав речі і поїхав жити до матері. Як не дивно, але вона цілком прийняла позицію моєї дружини в цьому питанні і сказала, що Оля все зробила правильно. Адже це не зрада, як стверджувала моя мати.

Але для мене це зрада, це не моя дитина і будь-хто може стверджувати зворотне. Вона могла б і порадитися зі мною, перш ніж погоджуватися на подібну процедуру.

Сьогодні настав день, коли нас розлучили. Оля все ще не заспокоїлася і плаче. Я став помічати, що відчуваю огиду до дитини. Суд довів, що я маю право не платити аліменти, так як не є батьком Діми.

Ситуація загострилася настільки, що останнім питанням займався мій юрист, а я вирішив відмовитися від цієї проблеми максимально і забутися в нових стосунках. Минуло вже два роки і наскільки я знаю, Оля вийшла заміж вдруге, сподіваюся її чоловік знає про дивацтва нової дружини.

Я страшенно сумував за нею колишньою, до всього цього величезного обману. Я більше ніколи не зустрічав такої ніжної і ласкавої жінки, готової безоплатно піклуватися про свого чоловіка, не просячи в обмін квітів і подарунків.