Вона зрадила з його братом. Відповідь чоловіка була несподівана і орuгінальна

Дорогий чоловік, я пишу тобі ці рядки, щоб повідомити, що я йду від тебе назавжди. Всі ці шість років я була ідеальною дружиною і не бачила ніякої віддачі. Минулі три тижні були справжньою мукою, але останньою краплею став телефонний дзвінок твого боса, який повідомив, що (виявляється) ти звільнився з роботи.

Три дні тому ти прийшов ввечері додому і не помітив мого педикюру, ні нової зачіски. Ти не помітив, що я приготувала на вечерю м’ясо по-французьки і купила нову білuзну.

Ти проковтнув вечерю за п’ять хвилин, подивився матч і пішов спати. Ти сто років не говорив, що любиш мене, ми були близькі. Я не знаю, розлюбив ти мене чи просто прикидаєшся, але я йду.

P. S. Якщо раптом захочеш відшукати мене, знай, що ми з твоїм братом поїхали до Каліфорнії.

Читайте також: Енріке Іглесіас вперше розповів про батьківство і особисте життя

Дорога колишня дружина! Ніщо не могло так вразити мене, як твій лист. Згоден, ми були одружені кілька років, але всі ці роки ти була дуже далека від поняття «ідеальна дружина». Я дивився футбол, щоб не чути твого безконечного зудіння і ниття. На жаль, це не допомагало.

Я помітив, що ти підстриглася. Просто тобі страшенно не йде ця зачіска. І я промовчав. Мама казала, що краще промовчати, якщо я не можеш сказати нічого приємного. Що ж стосується вечері, то ти, мабуть, переплутала мене з братом. Я вже три роки не їм свинину. Твою білuзну я розгледів, але не був вражений, тому що на ній висів цінник «58$». Я вірив, що це не пов’язано з тим, що напередодні брат позичив у мене саме 60 доларів.

Навіть після всього цього я продовжую любити тебе і вірю, що ми могли б впоратися з усім цим. Саме тому, коли я дізнався, що виграв в лотерею мільйон доларів, я відразу ж звільнився і купив нам два квитки на Гаваї. Я хотів почати все знову. Але прийшовши додому, я знайшов твоє послання. Сподіваюсь, що ви будете щасливі. Мій юрист повідомляє, що завдяки твоєму листу ти не зможеш витягнути з мене ні цента.

Джерело