fbpx

Вони були щасливі, сміялися. А у нас на фотографії, зробленій після реєстрації, у чоловіка іронічна усмішка, а в мене згаслий погляд

Із майбутнім чоловіком познайомилася на сайті знайомств. Він уже три роки був у розлученні, але ніяк не міг відвернутися від своєї колишньої дружини, з якою розлучилися зі скандалом.

Мені довелося дуже багато вислуховувати. Щовечора вони довго з’ясовували стосунки по телефону, сварилися, конфліктували.

Я дуже переживала, відчувала себе приниженою, просила чоловіка припинити всякі стосунки з нею.

Але у них був чотирирічний син, і це їх пов’язувало. Хлопчик іноді гостював у нас.

Одного разу я бачила, як вона біля під’їзду забирала у мого чоловіка дитину і зрозуміла, що вона за людина. Але чоловік часто казав, що вона чудова господиня, гарна і одягається зі смаком.

Я ревнувала, а чоловік не помічав цього, при одній згадці про колишню дружину його очі затуманювалися. Я зрозуміла, що він її досі кохає!

Свекруха дуже переживала, що син ніяк не може відійти від колишньої дружини, і що в нас не ладнає життя. Вона часто називала мене ім’ям колишньої невістки.

Я намагалася не ображатись, розуміла, що вона звикла до неї, там її єдиний онук.

Коли сказала чоловікові, що чекаю дитину, він стояв і дивився на мене з розгубленим виглядом, потім приречено запитав: «Тепер ми повинні розписатися?».

Так ми одружилися, тихо та скромно, без весілля та гостей. Мені було образливо, що я не матиму весільних фото, як у чоловіка з його першою дружиною.

Вони були щасливі, сміялися. А у нас на фотографії, зробленій після реєстрації, у чоловіка іронічна усмішка, а в мене згаслий погляд.

Я тоді ледве стримувала сльози, розуміла, що він мене зовсім не любить. Просто поспішив заповнити порожнє місце, щоб не було так одиноко.

Ми з чоловіком жили як добрі друзі, але його колишня дружина нам заважала. З її боку були постійні погрози та образи. Все припинилося, тільки коли вона вийшла заміж.

Але в нашій сім’ї все стало лише гірше. У нас появилося двоє дітей, але у них були проблеми зі здоров’ям. Але ми чомусь залишалися разом. І ось через вісім років з’явилася його колишня дружина, як і раніше, красива і доглянута.

Чоловік сказав мені, що вона просить зустрітися, ніби у неї проблеми, щоб поговорити про їхню спільну дитину.

Чоловік увесь світився з радості, коли збирався на цю зустріч.

Приїхав схвильований, почав говорити про наше розлучення.

А я навіть і не здивувалася, ніби всі ці роки чекала на таку розв’язку.

Не стала влаштовувати сцени, погодилася на розлучення, життя разом все одно немає.

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page