Вони далеко не подарунок: 3 знаки Зодіаку з найнестерпнішим і найгіршим характером

Овен

Відкриває рейтинг Овен. Представники, народжені під цим зодіакальним сузір’ям, мають дуже запальний й імпульсивний характер. У Овнах завжди кипить і вирує енергія, але іноді вона знаходить не найконструктивніше для себе русло. Саме надмірна енергійність Овнів робить їх такими непростими людьми. Взаємодія з ними схожа на катання на американських гірках. Якоїсь миті тобі радісно і емоції зашкалюють, але в ту ж хвилину стає страшно і не по собі, і ти не знаєш, що буде далі.

З Овнами так само: неможливо передбачити їхній подальший крок і спрогнозувати реакцію на ту чи іншу річ. Овни конфліктні, люблять сперечатися та загострювати ситуацію, але якщо прийняти всі їхні риси, то вони стають цілком милими людьми.

Скорпіон

Ще один знак, з яким буває надзвичайно складно. Скорпіони – це люди-загадки, про які дуже складно щось сказати певне. Це замкнуті натури, які ніколи не діляться своїм внутрішнім світом. Скорпіони уразливі, підозрілі й ревниві. Крім того, вони дуже мстиві і не прощають чужих помилок. Однак це лише механізми захисту, за допомогою яких Скорпіони охороняють свою зону комфорту. Якщо дати їм час, щоб вони перейнялися довірою до вас, то вони стануть найвірнішими і відданими друзями та партнерами. Такі люди рідко зраджують, але для того, щоб заслужити розташування Скорпіона, потрібно буде дуже постаратися.

Телець

Головна проблема та складність характеру Тельців полягає в їхній впертості. Тільцям не вистачає гнучкості у спілкуванні. Вони не йдуть на поступки, відмовляються від компромісів і дуже часто живуть за якимись консервативними і часто безглуздими принципами. Крім того, ці «зануди» навідріз відмовляються змінюватися, а зміни у житті їх дуже лякають.

З такими товаришами легко занудьгувати, зате Тельці дуже відповідальні, віддані своїй справі і є найкращими партнерами та друзями щодо стабільності. Від Тельців завжди знаєш, чого чекати, й іноді це дуже важливо. Особливо у світі, де немає нічого постійного.