fbpx
Гороскоп

Вони вміло ховають емоції, але насправді це найніжніший знак Зодіаку

Незалежно від того, чи є Діва вашим другом, партнером або членом сім’ї, вам варто знати про представників цього знака наступні 10 речей:

1. Будьте обережні – Діви дуже чутливі, і знають про це. Саме тому роблять все можливе, щоб тримати емоції під контролем. Вони настільки сильно пригнічують їх, що ви нерідко дізнаєтеся про все в останній момент. Джерело

Важливо дати Діві відчути себе в цілковитій безпеці – тільки тоді вона зможе спокійно поговорити про свої почуття. Для неї важливо, щоб ви по-справжньому слухали. Але перш вам варто приготуватися до того, що це буде реальний емоційний вuбух, тому що, як було вже сказано, більшу частину часу Діви дуже добре вміють приховувати свої почуття.

2. Говоріть, що думаєте, і думайте, що говорите. Діви не виносять психологічних ігор і не люблять припущень. Але майте на увазі: з ними потрібно бути чесним, але при цьому говорити правду з обережністю.

3. Порядок, робота і ще більше порядку. Фраза «творчий безлад» звучить для Діви як «катyвання».

Навіть не намагайтеся жити відповідно до їх уявленнями про порядок (навіть самій Діві це буває важко). Але, заради Бога, хоча б демонструйте при ній бажання впорядкувати своє життя.

4. Не забувайте балувати Діву (бо вона сама не здатна цього зробити). Мало які знаки Зодіаку здатні так багато віддавати і так мало піклуватися про себе.

І якщо вам здається, що Діва нав’язує вам занадто суворі стандарти поведінки, просто подумайте про те, що вона до себе ставиться в сто раз суворіше. Ось чому так важливо, щоб ви зі свого боку намагалися балувати її і вели себе з нею максимально доброзичливо. Діва це обов’язково оцінить і ніколи не стане цим зловживати.

5. Не варто недооцінювати інтуїцію Дів, які завжди кажуть правду і поводяться чесно по відношенню до інших людей. Вони не тільки «чують» брехуна за милю, але і цінують чесність більше, ніж порядок.

Плюс: інтуїтивна Діва завжди починає розмови на неприємні теми першою, якщо вважатиме, що вам це буде незручно. Мінус: від неї нічого не можна приховати, навіть якщо ви намагаєтеся це зробити з кращих спонукань.

6. Відданість – одна з головних рис Діви, тому вона буде залишатися зі своїм другом чи партнером до самого кінця – незважаючи ні на що. Але якщо вона зрозуміє, що її відносини носять односторонній характер, то припинить їх назавжди. Але перш, ніж піти на такий радикальний крок, Діва дасть близькій людині не один, а п’ять шансів виправити становище.

7. Звикайте до того, що Діви – трудоголіки. Вони старанні в роботі, а також у відносинах і захопленнях. Вони надзвичайно пишаються своєю старанністю і працьовитістю і терпіти не можуть людей недбалих, які роблять роботу лівою ногою. Тому якщо ви будете працювати над відносинами з нею, Діва поверне вам турботи і ласки в стократному кількості.

Читайте також: Речі, які в жодному випадку не можна зберігати під ліжком. Вони крадуть ваше здоров’я, особисте життя, розвиток і навіть удачу!

8. Вони люблять «дихати», тому залиште їм трохи вільного простору. Їм подобається перебувати поруч з людьми, але в той же час це надзвичайно незалежні особистості. Вам потрібно знайти баланс між часом, який ви проводите з ними, і часом, коли вони будуть залишатися наодинці з собою.

9. Стати відданим фанатом Діви. Напевно, ви думаєте, що народжені під цим знаком занадто критичні по відношенню до інших, але ви навіть не уявляєте, яку критику вони піддають себе самі. Ось чому вони мають потребу в підтримці і в комусь, хто буде говорити їм, як важливо святкувати свої маленькі перемоги і пишатися своїми досягненнями.

10. Діви пpистpасні. Спочатку вони можуть вести себе дещо стримано спочатку, але як тільки Діви починають відчувати себе в безпеці поряд з вами, вони розкриваються. Як вже було сказано, Діви віддають себе у відносинах на всі 100%, зберігаючи вірність коханій людині.

You cannot copy content of this page