Вони з холодним серцем: найбільш бездушні знаки Зодіаку

Більшість вважає байдужими тих, хто зосереджений виключно на собі і не особливо бере участь в чужих проблемах. Стало відомо, кого з представників знаків зодіаку частіше за інших називають людьми з холодним серцем.

Третє місце

На початку спілкування ті, хто народилися під знаком Терезів справляють враження чуйних людей. Вони, як правило, уважно вислуховують співрозмовника, який виливає їм душу, проте, як часто виявляється пізніше, роблять це тільки з ввічливості. Допомагати комусь за власним бажанням Терези, найімовірніше, не будуть, глибоко вникати в чужі проблеми – теж.

Друге місце

Цей бездушний знак, на думку багатьох, позбавлений сентиментальності. Йдеться про Тельця. Щоб він прийшов на допомогу, його необхідно знати протягом тривалого періоду. А якщо Телець все ж прийде, то допомагати він буде без особливого ентузіазму. Слухати чужі одкровення йому не подобається, більш того – він не поважає слабких.

Перше місце

Козеріг, на думку багатьох, це найбільш байдужий знак Зодіаку. Він особливо не співчуває тим, хто потрапив у біду з власної вини, а також не любить брати участь в різного роду благодійних заходах. Однак, жорсткість його суджень можна пояснити: вся справа в тому, що Козерог всього досягає своїми силами, крім того, він просить про допомогу оточуючих лише в разі крайньої необхідності.