fbpx
Життя

Вовчику потайти подобалася однокласниця Маша, але як звернути на себе увагу він і не знав, навіть не наважувався просто підійти. А потім постало питання про переведення хулігана до спецкласу

Марія була відмінницею, зразковою дівчинкою, а Володя – хуліган. Їй теж подобався цей бешкетник, але вона навіть собі боялася у цьому зізнатися.

Одного разу Володя намазав клеєм стілець вчительки і вона прилипла спідницею до нього. Молода вчителька завжди ніяковіла від різних пустощів учнів спрямованих в її бік. Довелося Надії Іванівні тримати стілець позаду себе, щоб не спала спідниця, потім на напівзігнутих ногах виходити з класу. Весь клас падав зі сміху, тільки Маша не сміялася, їй було шкода вчительку.

Але, зайшла розмова про переведення Володі в спецклас суворого режиму, тому що у нього була незадовільна поведінка, а в іншій школі чіткі, жорсткі правила і там працювали тільки чоловіки – вчителі. Маша, як староста класу попросила дати Володі хоч один шанс виправитися, вона дуже ніяковіла, але знайшла в собі сили заступитися за людину, в яку потайки закохалася.

Пройдисвіт Володя помітив як ніяковіла Маша, але зовсім не очікував від не такого вчинку. Йому стало соромно за себе, що може підірвати довіру хорошою дівчини та ще й тої, яка йому так подобалася.

Після уроків Володя рішуче підійшов до Маші і запропонував проводити її додому, Маша погодилася, її очі заблищали і з’явилася мила усмішка, яку вона не могла приховати.

Володимир взяв Марію за руку і вони довго гуляли забувши про все, навіть про те, що йдуть додому. Він бігав біля дівчини, розповідав їй смішні історії, а Маша сміялася прикривши червоні губи довгими тонкими пальцями …

Читайте також: У 19 років Наташка захотіла бути самостійною: змусила маму розміняти квартиру, забрала свою частку грошей і зникла на рік. Тепер у неї роботи немає, чоловік її мрії з нею розбігся, і взагалі виявився одружений, і грошей у неї теж більше немає

Володя закінчив школу разом з Машою, до цього часу вся школа вже забула, що цей спортивний, розумний, інтелігентний хлопець був колись хуліганом і бешкетником.

Автор – Ілля Камнів

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

You cannot copy content of this page