fbpx
Гороскоп

Вроджені коханки по знаку Зодіаку: жінки, які без проблем можуть забрати чоловіка з сім’ї

Стрілець

Жінки цього сузір’я активні та енергійні. Стрільці просто діють, йдуть за підказками свого внутрішнього голосу.

Вони прислухаються до своїх почуттів, відчуттів, не відмовляють собі ні в чому. Якщо їм сподобається чоловік, вони зроблять усе, щоб бути поруч.

Стрільці дзвонитимуть йому, призначатимуть зустрічі, влаштовуватимуть сюрпризи коханому. Під їх натиском ніхто і ніколи не зможе встояти, тому те, що хлопець залишить сім’ю, не буде дивовижним.

Близнюки

Непостійність – основна характеристика представниць даного зодіакального сузір’я. Близнюки також легковажні, не думають про наслідки своїх дій.

Вони активно знайомитимуться з молодими людьми, вступатимуть з ними в романтичні стосунки. Своєю поведінкою вони точно зруйнують багато сімей, за що, до речі, не відчуватимуть провину.

Близнюки лише відзначатимуть, що добре провели час, що їм було весело в компанії чергового кавалера. Останній же зазначатиме, що йому зламали життя, збили з правильного шляху.

Риби

Дівчата цього знаку живуть у світі ілюзій та мрій. Риби багато мріють, уявляють своє ідеальне життя. Останню вони всіма способами намагаються зробити реальністю, використовують при цьому всі доступні методи.

Якщо Рибам доведеться зруйнувати чиюсь сім’ю, щоб почати жити у тому світі, який вони намалювали у своїй уяві, вони підуть на це.

Совість їх потім мучитиме, але задоволення, яке вони отримають, буде набагато сильнішим.

You cannot copy content of this page