Всесвітньовідома астролог розповіла, для кого зі знаків Зодіаку липень буде вдалим, а для кого не дуже

У липні події розвиватимуться неквапом через вплив ретроградних планет.

Овен

У липні на Овнів чекають як вдалі перспективи, так і небезпеки. Вплив Марса вивільнятиме енергію, яку слід спрямовувати у мирне русло. Уникнути неприємностей вдасться, якщо обмежувати себе у витратах, стежити за емоціями та обов’язково використати шанси, даровані долею. Досягнення у діловому середовищі також можливі, проте для цього доведеться багато працювати в команді та вчитися шукати компромісні рішення.

Телець

Тельців чекають захоплюючі пригоди, які не можна затьмарювати сумнівами та тривогами. Початок місяця астролог радить присвятити завершенню поточних справ. Така діяльність пов’язана із впливом ретроградних планет. Уникнути неприємностей вдасться, якщо працювати над собою і не накопичувати негативні емоції. Фізична активність та спілкування з позитивно налаштованими людьми додадуть сил і допоможуть рухатися назустріч своїй мрії.

Близнюки

Близнюки відчуватимуть відлуння Молодика 29 червня аж до 13 липня. Цього тижня астролог рекомендує позбавлятися всього непотрібного, а також виховувати самовпевненість, щоб не продешевити в майбутньому, надаючи послуги. Енергетика планет допомагатиме з реалізацією внутрішнього потенціалу, проте поспішати не можна — необачні вчинки заведуть у глухий кут і відштовхнуть удачу.

Рак

Ракам у липні астролог рекомендує розпочати підготовку до активних дій. Перший тиждень діятиме молодий Місяць, що пройшов 29 червня, і цей час призначений для завершення поточних справ та визначення пріоритетів. Ініціатива, проявлена ​​представниками знаку, окупиться, якщо не йти на угоди з совістю та грати за правилами. Ворогами успіху стануть сумніви та розголошення своїх планів.

Лев

Перший тиждень липня – час, коли Леви зможуть розчистити собі шлях. Без сумнівів потрібно звільнятися від будь-яких залежностей та токсичних прив’язок. Небезпека цього місяця — вплив агресивних планет. Енергетика марсу підштовхуватиме до агресивних методів боротьби, і Левам доведеться спрямовувати енергію в мирне русло, щоб не зайти в глухий кут через сильні емоції і поспіху.

Діва

Дів чекає чудовий місяць, коли можна запросто зірвати куш. Незважаючи на те, що цілих п’ять ретроградних планет серйозно впливатимуть на події, представники Знаку зможуть досягти успіху у справах. Перший тиждень липня — час завершення, коли можна покластися на друзів та з їхньою допомогою подолати перепони на шляху до щастя. Дівам не завадять і нові контакти – завдяки знайомствам вдасться розкрити нові грані талантів та залучити успіх.

Терези

Терезів у липні очікують грандіозні зміни. Йдеться як про кар’єрне зростання, так і нові події в особистому житті. Для того щоб налагодити життя, важливо покладатися на себе, а також спрямовувати енергію в мирне русло. Астролог рекомендує присвятити перший тиждень місяця завершенню поточної роботи та плануванню, щоб після 13 липня розпочати рішучі дії та встигнути все вчасно.

Скорпіон

Скорпіонам у липні посміхнеться успіх. Перший тиждень місяця – час завершення, очищення та звільнення. Вплив Молодика триватиме до 13 числа, і цей час можна присвятити пошуку сенсу життя. Активність та цілеспрямованість допоможуть представникам Знаку опинитися на вершині успіху, а не втратити новопридбаного щастя вдасться завдяки виваженим рішенням.

Стрілець

Стрільцям астролог радить підстрахуватися заздалегідь. Планета-покровитель Юпітер буде у ретроградному русі, тож поспішати з рішучими діями не варто. Перший тиждень липня варто провести у спокійному ритмі, зайнятися плануванням та обов’язково мати запасний план. Він стане в нагоді в тому випадку, якщо на шляху виникнуть непередбачені події, перешкоди або труднощі.

Козеріг

Козерогам астролог рекомендує розпочати липень із завершення поточних чи раніше відкладених справ, щоб звільнити час для нових цілей. Для того, щоб успіх не відвернувся, важливо бути обережним і обов’язково звільнятися від стресу. Отримати потрібні результати буде простіше, якщо не зациклюватися на традиційних способах, а використовувати вроджені таланти та виявляти винахідливість.

Водолій

Водоліям у липні варто бути більш обачними. Вплив ретроградних планет дещо уповільнюватиме діяльність, проте зневірятися не варто. Вдумлива робота, відсутність поспіху та пошук нових рішень для нагальних проблем допоможуть прийти до успіху без колосальних витрат сил та енергії. Чекає представників Знаку успіх у фінансовому плані, і на допомогу прийде енергетика Венери.

Риби

Липень буде чудовим місяцем для завершення справ та отримання довгоочікуваних результатів. Астролог рекомендує спочатку поставити крапку в поточній роботі, а потім розпочати підготовку до нових звершень. Фокус уваги Риб буде спрямований на сім’ю, забезпечення необхідних благ та отримання прибутку, витрачати який важливо не тільки на значущі речі, а й на розваги та довгоочікувану відпустку.