fbpx
Гороскоп

Всесвітньовідомий астролог назвав знаки Зодіаку, яким доведеться приймати важливі рішення і вирішувати проблеми вже цього літа

Кільком знакам зодіаку прийдешнім літом краще думати не про відпочинок, а про вирішення насущних справ і турботу про здоров’я. У цьому впевнений астролог Павло Глоба.

Телець

2021 рік для представників цього знака в цілому не найпростіший період в житті. Якщо навесні щось налагоджувалося після зими, то влітку можуть знову з’явитися проблеми, особливо небезпечний його початок. Так, деяким, можливо, доведеться провести багато часу в черзі до лікаря.

Близнюки

Влітку їм може вийти боком лінь, буде не до відпочинку. Доведеться розгрібати старі завдання, сфокусуватися на роботі, тому поніжитися на піску може не вийти. Доведеться працювати в поті чола, як символ року – бик.

Рак

Ось і народженим під цим знаком розслабитися біля річки або берега моря не вийде. Але справа не у виробничих обов’язках, а в з’ясуванні відносин з близькими і колегами. Постане питання – залишити невирішені проблеми або вирушити на відпочинок.

Діва

Якщо навесні був шанс отримати невелику перерву і відпочити, то потрібно було використовувати цей шанс по повній. Влітку потрібно бути обережнішими: є ризик захворіти, отримати загострення хронічної хвороби. Краще триматися подалі від екстремальних видів спорту і відкритого вогню.

Водолій

Народжені під цим знаком в кінці весни ризикують потрапити на гачок аферистів, особливо обережними потрібно бути людям старшого покоління. Літо пройде спокійно і дозволить підготуватися до осені, коли потрібно буде подивитися на своє життя під іншим кутом. Скласти план дій буде незайвим.

You cannot copy content of this page