fbpx
Життя

– Всі задоволені! У неї молодий красивий хлопець, а у мене машина, шмотки, бабло, – пояснив він Олі. – Але тебе я кохаю по-справжньому!

Моя родичка Оля зараз в депресії. Вона студентка, але їй зовсім не до навчання. Нещодавно вона розійшлася з відмінним хлопцем, хоча він цього не хотів. Просто вона дізналася про нього правду, з якою не змогла змиритися.

Познайомилася вона з ним близько півроку тому в клубі. Білозубий красень відразу привернув її увагу. Весь такий спортивний, з акуратною борідкою і модною стрижкою.

Він підійшов до неї перший, Оля аж дар мови від несподіванки втратила. Вона повірити не могла, що він її помітив серед натовпу дівчат. Оля, звичайно, дівка симпатична, так що я не здивована, що цей красень до неї підійшов.

Загалом, закрутився у них роман. Як виявилося, хлопець не просто красивий, але ще і забезпечений. Чи то батьки багаті, то чи сам заробляє – вона не уточнювала, але хлопець в свої 23 роки їздив на дорогій тачці, ресторани і подарунки – як «здрастє», закидав величезними букетами троянд. І, звичайно, зізнавався в коханні..

Оля була на сьомому небі від щастя.

А потім, через кілька місяців, вона зовсім випадково, гуляючи з подружкою, побачила біля входу в ресторан свого бойфренда. Причому він був не один, а з жінкою років на 20 старше.

Оля подумала, що це, можливо, його мама, але відкинула цю думку відразу ж, тому що її бойфренд поцілував свою супутницю в губи. Потім вони сіли в її шикарний автомобіль і поїхали геть.

Сказати, що Оля була приголомцена – нічого не сказати.

На наступний день вона йому прямо сказала, що бачила його з якоюсь жінкою, і зажадала пояснень. Хлопець не став відпиратися і зізнався, що зустрічається з цієї багатою пані за те, що вона його забезпечує. Він виявився звичайним альфонсом.

– Всі задоволені! У неї молодий красивий хлопець, а у мене машина, шмотки, бабло, – пояснив він Олі. – Але тебе я кохаю по-справжньому!

Олі, звичайно, лестило, що її хлопець з нею не через гроші, а з почуттів але від цієї правди стало тошно. Оля вирішила, що витягла «щасливий квиток»: красень, мажор, та ще й закоханий в неї, а все це виявилося просто якоюсь насмішкою долі.

Зараз Оля дуже страждає. Почуття ж то залишилися, так просто людину з голови і серця не викинеш. Але і бути з ним після всього цього вона не може.

You cannot copy content of this page