Всього одна річ, яка може змінити ваше життя у 2019 році згідно з вашим знаком Зодіаку

Новорічні рішення та плани, як правило, так важко даються, тому що вони здаються занадто недосяжними. Цього року не встановлюйте для себе нереалістичну мету. Ось певні резолюції, які найкраще підходять для вашого знаку зодіаку у 2019 році.

Овен

13 лютого Марс, планета енергії, дії та бажання, входить у Овна.

Настав час для того, щоб ваш голос нарешті почули: напишіть книгу, про яку ви думали протягом багатьох років, візьміть участь у спільних засіданнях або навіть запустіть звичайне відео Facebook Live або YouTube, щоб поділитися своїми уявленнями та думками.

Телець

Як знак Землі, Телець залишається зосередженим на матеріальних речах. Оскільки жодне із затемнень не вплине на Тельця у 2019 році, то подумайте про одну велику покупку, на яку ви довго заощаджували.

В іншому випадку, насолоджуйся ще кількома невеликими витратами, на які ви заощаджували протягом року.

Близнюки

Ви готові до романтичних відносин цього року, Близнюки.

З Нептуном, планетою натхнення, котра наблизиться до Юпітера, 2019 рік може стати роком, щоб видалити аккаунт із сайтів побачень, пожвавити існуючий роман, або, можливо, піти до вівтаря.

Рак

Відбудеться затемнення на власному знаку Рака у період, близький до вашого дня народження – на початку липня протягом 2019 року. Це ідеальний час, щоб оцінити людей навколо вас з новою перспективою.

Можливо, ви побачите темну сторону, яку вони ховали, або, можливо, ви почнете цінувати того, кого ви вже знали раніше. Використовуйте цей момент, щоб видалити недоброзичливих людей з вашого життя і бути милостивим до тих, хто завжди був поруч з вами.

Лев

Як вогненний знак, керований Солнцем, Лев в цьому році загориться пригодами.

Вийдіть за рамки комфортної зони і спробуйте щось, чого ви раніше уникали: пустіться в захоплюючу подорож, переїдьте у нове місто або навіть зробіть щось обурливе та рішуче, наприклад, як скайдайвінг.

Діва

Венера вступає в знак Діва перед Вашим днем ​​народження – 21 серпня, тому нехай романтика стане вашим провідником у 2019 році.

Не занадто багато думайте про зобов’язання, або про те, чи ви обрали правильну половинку, коли ви відчуєте метеликів у животі, просто насолоджуйтеся моментом.

Терези

Як символ гармонії та взаємин, ви відчуваєте себе не дуже добре від тих пір, як непокірний Уран розміститься у вашому знаку у 2018 році. Проте, з переходом до Водолія, починаючи з 2019 року, ви знайдете спокій, який вам потрібен для відновлення рівноваги.

Тепер, коли ви розділяєте свою кар’єру та сімейні обов’язки, спілкуйтеся з друзями, якими ви нехтували останнім часом.

Скорпіон

Насолоджуйтесь останніми різдвяними смаколиками та випічкою вже зараз, Скорпіони. Юпітер переходить у ваш сектор здоров’я з 2 лютого.

Щоб помітити, що зайві кілограми зникають, а ваша енергія накопичується, вам краще почати дотримуватись здорових звичок до кінця січня.

Стрілець

Нептун досягає вашої правлячої планети – Юпітера в січні і знову в вересні. У ці періоди ваш будинок може перетворитися на святилище для зцілення. Будь-які гості, яких ви запросите до вашого будинку, виходитимуть з відчуттям омолодження вашою енергією.

Козеріг

Часткове сонячне затемнення виникає біля сузір’я Козерога 4 січня, приблизно у період вашого дня ​​народження. За допомогою цієї перестановки, ви зможете легко вийти з несподіваної події з відновленим відчуттям зрілості.

Цього року дозвольте вашим рішенням основуватись на таких уроках і ви зможете стати ще сильнішими.

Водолій

Ваша правляча планета, Уран, переміщується через ваш сектор після березня, що особливо примітно, оскільки це одна з найменш рухомих планет.

Читайте також: Три пари знаків Зодіаку, які стануть ідеальними батьками

Оскільки це планета повстання, ви почнете усвідомлювати несправедливість. Дозвольте собі знайти мужність, щоб вистояти за свої переконання в 2019 році. Якщо ви пообіцяли внести зміни і дотримаєтесь цього, інші будуть натхненні вашим вчинком.

Риби

Юпітер, планета багатства і достатку, проходить під будинком знаку Риб протягом всього 2019 року.

Коли він досягне аспекту вашої кар’єри на початку року, космічна удача буде на вашому боці. Використовуйте цей час для кар’єрних можливостей – попросіть про підвищення, візьміть на себе більше обов’язків на роботі, або, навіть спробуйте влаштуватись на нову роботу.