Всього три інгредієнта перетворять ваш шампунь на засіб, повний вітамінів – забудьте про випадання волосся

Ви знаєте, що є причиною випадання волосся? Експерти кажуть, що це пов’язано з різними факторами, такими як стpес, вaгiтнiсть, менопауза, втрата ваги і т. д.

Але й інші причини можуть прискорити цей процес і сприяти втраті волосся. Стpес може викликати гopмональний дисбаланс і призвести до надмірної втрати волосся.

Ми пропонуємо вам рецепт домашнього шампуню, який може допомогти вам вирішити цю проблему.

Як зробити свій власний домашній шампунь від випадіння волосся?

Перше, що вам потрібно, це купити природний шампунь з нейтральним змістом рН. Можете використовувати звичайний дитячий шампунь. Цей шампунь використовується в якості основного інгредієнта, окрім цього нам знадобиться ще 3 інгредієнта.

Необхідно додати ефірну олію розмарину. Вона ідеально підходить для збільшення припливу кpoві до шкіри голови, забезпечуючи тим самим міцність волосся.

Крім того, вам знадобиться ефірна олія лимону. Вона освіжає і є чудовим антисептиком.

І третє, що вам знадобиться 2 краплі вітаміну Е, який можна придбати в аптеках. Вітамін Е дуже корисний при випаданні волосся. Він зупинить цей жахливий процес.

Читайте також: Нежить, потріскані п’яти чи сонячний oпiк: чудо-властивості господарського мила

Спосіб приготування:

Додайте 10 крапель ефірної олії розмарину і 10 крапель лимонної ефірної олії в шампунь. Потім додайте 2 капсули вітаміну Е. Добре збовтайте перед використанням.

Спосіб застосування:

Дуже важливо використовувати цей домашній шампунь через день. Нанесіть його на волосся і ніжними масажними рухами втирайте в шкіру голови впродовж декількох хвилин. Залиште на 10 хвилин. Потім змийте теплою водою.

Ви будете вражені результатами. Вже через кілька тижнів ви помітите, що ваше волосся почало рости і перестало випадати!

Джерело.