fbpx
Життя

«Ви не уявляєте просто, з ким ваш син хоче одружитися! Так мені тут сказали по секрету, що вона вже була заміжня і кинула дитину на свого чоловіка-інваліда. Така невістка зовсім вам не потрібна, це просто позорище!» – після цих слів моя майбутня свекруха викликала свого сина на розмову

У мене є коханий, з яким ми давно зустрічаємося і думаємо про весілля. А ще – невелика квартирка, в якій зовсім нещодавно закінчився ремонт.

До знайомства зі мною мій наречений взяв собі квартиру в іпотеку.

У нього не стало бабусі, після якої залишилася однокімнатна квартира. Щоб нікому не було образливо, його батьки продали її, а гроші поділили між двома синами – ось цю частину грошей мій наречений і вніс як початковий внесок.

Зараз ми проживаємо разом з ним в його квартирі. А його рідний брат свої гроші витратив на весілля: бачте, його дівчині захотілося красивого святкування! А про те, де вони будуть жити після свого весілля, вони не подбали.

Коли весілля відбулося, новоспечена невістка дізналася про те, що і у мого Міші, і у мене є свої хоч і невеликі, але квартири.

Вона стала просити спочатку мого нареченого пустити їх пожити, але Міша відмовив. Тоді вона звернулася до мене. Я сказав тільки одну лише фразу, що «подумаю», навіть не відмовивши – і тут почалося!

Вона стала обзивати мене останніми словами, кажучи, що я жадібна, не маю ні краплі жалю. Від такого нахабства я просто розгубилася.

Дівиця, стала погрожувати мені тим, що сім’я мого майбутнього чоловіка ніколи не прийме таку, як я.

Я відмахнулася від неї, як від настирливої ​​мухи, вважаючи її слова, просто маренням. Але злості її не було меж.

Вона наговорила моїй майбутній свекрусі просто неймовірні про мене речі:

«Ви не уявляєте просто, з ким ваш син хоче одружитися! Так мені тут сказали по секрету, що вона вже була заміжня і кинула дитину на свого чоловіка-інваліда. Така невістка зовсім вам не потрібна, це просто позорище!».

Все це вона піднесла батькам Михайла. Вже на наступний день вони попросили його приїхати до них для серйозної розмови, особливо натякнувши на те, що хотіли б бачити його одного.

Я спочатку навіть і не зрозуміла, що сталося, адже до цього моменту вони прекрасно до мене ставилися і завжди були раді бачити нас разом в їхньому будинку.

Міша поїхав. А потім я вже дізналася, що батьки розповіли йому про мене «страшну таємницю» про моє минуле.

Міша не повірив у всю цю маячню. Він поїхав до брата і його молодої дружини і пригрозив, що змусить мене написати заяву про наклеп і тоді його невістці буде непереливки.

Вона злякалася такої відповідальності і замовкла.

Міша розповів мені про розмову зі своїми родичами. Я дуже сильно засмутилася від таких слів на свою адресу. І сказала, що тепер просто на зло не здам їм свою квартиру.

Міша підтримав мене, сказавши, що він згоден зі мною і не дозволить їм також жити в своїй квартирі.

Ми одружилися тихо і скромно, поїхавши у відпустку до моря на пару тижнів. Свою квартиру я здала подружжю, а ми залишилися жити в квартирі чоловіка.

Батьки Михайла все-таки зрозуміли, що за дружина у їхнього другого сина. Вони вибачилися переді мною за свою недовіру. Але я на них не ображаюся.

Брат Михайла зі своєю дружиною орендують квартиру і ні з ким з родичів чоловіка не спілкуються. Невістка примудрилася налаштувати всіх проти себе – вона думала, що ми всі зобов’язані їм допомагати. Але дуже помилилася.

You cannot copy content of this page