Ви отримаєте все, що заслужили. Удача від Водяного Тигра: яким знакам найбільше пощастить у 2022 Році

2022 рік буде особливо вдалим для представників водяних і вогняних знаків зодіаку.

За словами експерта, у 2022 році у цих людей буде шанс змінити своє життя на краще. Головне, за його словами, не забаритися і йти назустріч змінам.

Юпітер – планета розширення, прогресу. 28 грудня 2021 вона зайде на знак Риб до 11 травня 2022-го. Кожен представник знаку Риба може отримати шанс на розширення горизонтів, світогляду, партнерських відносин.

За словами астролога, зміни при цьому можуть бути різні: професійне зростання, географічне переміщення або інші речі, які дають людині більше впевненості, більше самодостатності, більше задоволення.

Ракам і Скорпіонам теж особливо везтиме, так що в цілому рік, що настає, буде непоганим для всіх водяних знаків.

Серед вогняних знаків експерт особливо вирізняє Овнів. З 11 травня до кінця жовтня 2022 року Юпітер піде за знаком Овен. Отже, ті Овни, які народилися в березні, теж зазнають його благотворного впливу.

За словами фахівця, весна 2022 року буде найбільш сприятливою для Овнів, які народилися 26, 27 та 28 березня. Восени ж щасливими виявляться народжені 21 та 22 березня.

Восени 2022 року для Овнів, народжених на початку знаку, і для Риб наприкінці знаку буде дуже важливий період. І краще його не пропустити. Але я гадаю, що не помітити це буде неможливо.

Як стверджує астролог, перші кілька місяців 2022 будуть вдалі і для Козерогів. З 18 ​​грудня до 28 січня 2022 року Венера йтиме у ретроградному напрямку. Весь цей час і до 8 березня вона буде на знаку Козеріг.

Через те, що в цей період Венера буде в поєднанні з Плутоном, багато Козерогів можуть підійти до ситуації аналізу своїх етичних уявлень про життя та свої партнерські відносини і у них буде реальний шанс для поглиблення відносин, якщо вони вже є.

Період з 17 грудня 2021 року по 27 січня 2022 року не дуже вдалий для нових знайомств, а ось для повернення до колишніх відносин, навіть з далекого минулого – так. За бажання вони можуть перейти на новий рівень.