fbpx

Ви постійно відчуваєте себе винною? Це ознака того, що ви не з тим хлопцем

Звичайно, на початку відносин з новою людиною почуття можуть бути дуже сумбурними і незрозумілими.

Тому важливо вміти до них прислухатися і в них розібратися, адже внутрішній голос часто намагається докричатися до нас, прислухайтесь до нього, та прийміть правильне рішення, пише Nastroy.net

1. Фізичні симптоми.

Легке запаморочення і метелики в животі – це одне. А страшний дискомфорт і тремтіння в тілі – зовсім інше. Втім, у кожної людини свої ознаки, і ви повинні відчути свої, коли все не так, як потрібно.

2. Вам ніяково представляти його своїм близьким.

Одна справа, коли у вас дуже консервативні батьки, а він – якийсь неформал. Але інше, коли ви ховаєте його навіть від своїх близьких подруг, тому що боїтеся, що вони скажуть вам правду, яку ви не хочете чути.

3. Вам ніяково бути з ним на людях.

Вас щось бентежить в ньому, його зовнішності, або ви боїтеся, що він зробить те, що змусить вас соромитися його. Ви не вважаєте його досить гідним, щоб бути з ним поруч на очах у всіх.

4. Ви постійно захищаєтеся.

Він постійно ставить під сумнів все те, що ви говорите, він недооцінює вас, і ви відчуваєте, що повинні йому щось доводити.

Читайте також: Зніміть рожеві окуляри. Чи готовий ваш обранець бути гідним чоловіком

5. Ви постійно відчуваєте себе винною.

Він вміє повернути ситуацію так, ніби це завжди ваша вина. Не подобається його поведінка? Це тому що ви занадто прискіплива чи приймаєте все близько до серця. І незабаром ви самі починаєте в це вірити. Він маніпулює вами.

6. Ви відчуваєте себе гірше нього.

І можливо це результат його поведінки. Правильна людина повинна додавати вам впевненості в собі, повинен нагадувати вам, що цінує вас такою, яка ви є.

7. Ви ревнуєте його до кожної жінки в його житті.

Може проблема в вас, а може в тому, що він дійсно занадто грайливо спілкується зі сторонніми жінками, але ревнощі в будь-якому випадку ніколи ні до чого хорошого не приводили.

8. Ви змінилися в гіршу сторону.

При всіх вищеописаних відчуттях хто б не змінився в гірший бік? З правильним чоловіком ви повинні розквітати, ви повинні більше посміхатися, а не зриватися на всіх, намагаючись зрозуміти, що з вами відбувається.

You cannot copy content of this page