Вибачити чи розлучитися. Як ставляться до зрад представники кожного зі знаків Зодіаку

Овен

Знемагає від ревнощів, але досить-таки швидко остигає і перемикає увагу.

Готовий заплющити очі на помилки партнера і вдавати, ніби нічого не сталося.

Телець

Для нього немає нічого гіршого за зраду близької людини. Не здатний на помилування, але може виявити лояльність та створити видимість стабільних стосунків.

Близнюки

Не звик ускладнювати собі життя. Ходить ліворуч сам і заплющує очі на таємні інтрижки партнера. Не драматизує ситуацію та легко прощає зраду.

Рак

Відданий шанувальник чистих стосунків. Справжній святоша. Сам не дозволяє собі дивитись на інших. Цього вимагає і від партнера. Не пробачить брехуна.

Лев

Приходить у сказ від однієї тільки думки про зраду. Йому важливо знати, що партнер обожнює його. Негайно розірве стосунки із зрадником.

Діва

Зрада – привід «покопатися» у собі. Обговорить ситуацію із психотерапевтом.

Замучає партнера питаннями, щоб розібратися у причині зради. Чи зможе пробачити, якщо почує вагомі виправдання.

Терези

Любитель підігрівати інтерес в очах протилежної статі. Фліртує, але не переходить до активних дій. Не зрадить сам і не зможе звикнути до думки про обман.

Скорпіон

Для нього немає нічого страшнішого за зраду. Зрада – найгірше. Вибачити таке неможливо. Жорстоко мститиме до кінця днів.

Стрілець

Не роздмухує з мухи слона і легковажно ставиться до звістки про зраду. Не вірить у вічне кохання і не вимагає лебединої вірності. Пробачить брехуна.

Козеріг

Розуміє, що руйнувати стосунки через інтрижку на боці безглуздо. Дипломатично обговорить ситуацію та ухвалить рішення, яке влаштує обох.

Водолій

Борець за незалежність не дуже засмучується через зради. Його більше турбує уражене самолюбство.

Чесно зізнається, що відчуває неприємні почуття. Продовжить стосунки, якщо партнер пообіцяє більше ніколи не брехати.

Риби

Потоне в океані самокритики, якщо дізнається про невірність коханого. Закриється від усього світу і копатиметься в собі, щоб знайти недоліки. Через бурхливі переживання може впасти в депресію.