fbpx
Культура

Виберіть картинку і дізнайтесь, як зміниться ваше життя у жовтні

Експерти радять воpoжити в спокійній обстановці: так буде простіше зосередитися і почути внутрішній голос. На допомогу прийдуть і медитації, завдяки яким вдасться налаштуватися на потрібну хвилю, очистити свідомість від зайвих думок і вибрати правильне зображення.

Нерідко підсвідомість пропонує не одну, а дві і навіть три картинки. У такому випадку варто взяти листок паперу і записати вибрані фотографії по порядку. Це допоможе зрозуміти, як саме будуть розвиватися події і що потрібно зробити для досягнення успіху. Джерело

1. На початку жовтня може здатися, що життя ніби поставили на паузу, проте це не так. Уже в перших числах місяця доля подарує можливість зробити ривок і позбутися від нудьги. Тим, хто сумнівається в своїх силах, варто зайнятися підвищенням енергетики, а також не забувати про зміцнення імунітету. Спорт, здорове харчування і бойовий настрій допоможуть стати активніше і досягти бажаного.

2. Другий місяць осені може стати прекрасним часом не тільки для досягнення цілей, але і для знаходження свого місця в житті. У жовтні важливо приділяти час собі і особистим потребам, не боятися просити допомоги і навіть йти в себе, щоб знайти відповіді на важливі питання.

Зміна іміджу, нова посада, розвиток талантів, покупки – все це принесе радість і буде піднімати настрій. Прогнати геть стpахи і сумніви дозволить арт-терапія, завдяки якій вийде розвинути нові таланти і впоратися з будь-якими труднощами.

3. Жовтень – відмінний час для самореалізації. У цьому місяці можна сміливо вирушати в подорожі або відрядження, налагоджувати ділові контакти, а також наводити порядок в особистому житті. Тим, кому самотньо і сумно, не варто замикатися в собі, адже існує безліч способів знайти нових друзів і другу половинку.

4. Шлях до мрії може бути тернистим, але його потрібно виконати самостійно, щоб потім пишатися своїми успіхами. У жовтні 2019 року неприємності можуть виникнути несподівано і стати причиною поганого настрою, проте важливо зрозуміти, що докладені зусилля обов’язково окупляться вже незабаром.

Мотивувати себе на успіх допоможе тренування сили волі, а також тверда впевненість в тому, що будь-яка справа буде по плечу. З таким настроєм жодна пастка долі не буде здаватися непереборною.

5. Жовтень – час виконання бажань. Незважаючи на те, що до Нового року залишається багато часу, кожен зможе стати чарівником для себе. Приємні покупки додадуть позитивного настрою, а нові подорожі стануть для багатьох можливістю розширити горизонти і знайти себе в абсолютно новій справі.

Читайте також: 5 знаків Зодіаку, для який жовтень буде складним і сповненим неприємностями

Навіть якщо пора відпустки давно позаду, в вихідний день можна сміливо планувати поїздки в сусідні міста. Нові емоції та враження обов’язково допоможуть знайти шлях до щастя і процвітання.

6. Не дарма кажуть, що з висоти набагато простіше побачити більше. У жовтні така можливість представиться всім, хто не хоче задовольнятися малим. Зміна роботи, переїзд, нові плани і втілення в життя сміливих ідей стануть можливими. Налаштуватися на успіх допоможе підтримка близьких людей, які обов’язково дадуть цінні поради.

You cannot copy content of this page