5 знаків Зодіаку, для який жовтень буде складним і сповненим неприємностями

Яким би позитивним або нeбeзпeчним не був для вас той чи інший місяць, використовуйте ритyали на удачу, щоб бути на крок попереду. Удачі багато не буває, тому намагайтеся робити все можливе, щоб залучати її в своє життя.

Рак

У Раків очікуються деякі проблеми з упевненістю в собі, тому що зірки і планети знаходяться в несприятливому для них положенні. У цих людей може з’явитися відчуття безпросвітності і справжня осіння апатія. Джерело

Астрологи і експерти радять Ракам не сумувати і продовжувати робити те, що вони люблять найбільше. Підняти настрій в умовах такого енергетичного спаду допоможуть п’ять корисних технік.

Терези

У Терезів починається період, коли фізичні та інтелектуальні сили значно знизяться. У всьому винна Венера, яка 7 числа перейде в Знак Скорпіона і стане дуже негативною. Терезів чекають неприємності на роботі, в творчості, емоційні проблеми, а також проблеми зі сном.

Проблеми зі сном допоможе вирішити спеціальна медитація, а ось на роботі і в любові доведеться частіше йти на компроміси і дуже ретельно планувати всі справи. Ризики зараз краще звести до абсолютного мінімуму. Чекати дива не варто, зате можна попросити про допомогу близьких людей.

Стрілець

Стрільцям в жовтні варто якомога обережніше починати нові справи. Астрологи радять не братися за сумнівні проекти, не ризикувати і не витрачати багато грошей. Фінансова обережність повинна вийти на перший план. Якщо все ж доведеться витратити велику суму на щось важливе, то можна скористатися змовами на вдалу покупку .

Якщо Стрільці будуть присвячувати більше часу відпочинку і релаксації, то проблеми можуть обійти їх стороною. Краще не давати нікому обіцянок, тому що бажання відкласти справи на потім буде практично постійним.

Козеріг

Зірки і планети змусять вийти на поверхню всi пороки і слабкості Козерогів. Можливо, ці люди стануть ревнивими, а також ще більш недовірливими, схильними до усамітнення. Це може образити рідних і близьких, а також друзів і другу половинку. Астрологи радять Козерогам зберігати в своїх словах і діях оптимізм.

Це буде складно, але необхідно бути спокійніше і вірити в те, що все обернеться тільки добром і успіхом. Сумніви можуть захлеснути Козерогів, однак впоратися з ними можна за допомогою командної роботи, спілкування з близькими. Часом всім потрібні відверті розмови по душам, які допомагають вихлюпувати накопичений негатив.

Читайте також: 4 знаки Зодіаку, які завжди першими розривають стосунки. Кинуть і оком не моргнуть

Риби

У жовтні Риби можуть відчути втому, апатію, слабкість. Пов’язано це буде з негативним настроєм Венери в Скорпіоні і таким же Марсом.

Експерти радять Рибам робити прибирання за правилами фен-шуй, щоб очищати своє житло від негативних потоків енергії. Можна зробити перестановку меблів, купити щось нове для будинку. У рідних стінах важливо підтримувати порядок і позитивну атмосферу. Це позитивно позначиться на самопочутті Риб, а також підвищить їхню продуктивність. У жовтні краще уникати сварок і конфліктів, не братися за нові складні справи.