Виберіть картинку і дізнайтеся, які сюрпризи і подарунки долі вас чекають у серпні

За допомогою ворожіння по картинках кожен зможе потренувати шосте чуття і навчитися довіряти інтуїції. Астрологи пропонують дізнатися про те, що принесе останній місяць літа, що потрібно зробити для того, щоб життя заграло новими фарбами. Проводити ворожіння найкраще в спокійній обстановці, на час віддалившись від справ і зосередившись на відчуттях. Вподобане зображення охарактеризує серпень і дозволить скласти план дій.

Не виключено, що вам складно буде вибрати між парою запропонованих зображень. Це означає, що внутрішній голос говорить про різного роду події, які можна втілювати в життя в різні періоди серпня.

1. Серпень – час підбиття підсумків. Цей місяць призначений для того, щоб завершувати поточні справи, ставити крапку в складних ділових і особистих питаннях. Останній місяць літа не підходить для авантюр і різких змін в планах, тому провести його краще розмірено, щоб не випустити з виду значущих деталей і не прирікати себе в майбутньому на тривалу роботу над помилками.

2. У серпні буде час для того, щоб відсторонитися від справ і обов’язків, провести Кілька днів наодинці з собою і розслабитися. Останній місяць літа підходить для того, щоб побалувати себе, звернути увагу на свої потреби і не відмовлятися від раніше намічених планів. Самота – відмінний час для того, щоб розібратися в собі і знайти шлях до щасливого майбутнього.

3. Серпень – час відпусток і відпочинку від напружених трудових днів. У цьому місяці можна відправитися на природу, щоб поповнити запас життєвих сил, поспілкуватися з близькими і друзями, привести почуття до гармонії. Тим, хто збирається відпочивати, варто подбати про вибір ідеального місця, не йдучи на поводу порадників, щоб дійсно насолоджуватися влітку.

4. Серпень – час кардинальних змін. У цьому місяці буде простіше впроваджувати в життя корисні звички, займатися собою і перетворюватися як зовні, так і внутрішньо. Нові фізичні вправи, зміна режиму дня і збалансоване харчування допоможуть підвищити опір організму до інфекцій і не захворіти в осінньо-зимовий період. Вітамінні добавки та заготовки цілющих трав також дозволять впоратися з недугами.

5. У серпні вийде змінити життя на краще і виконати заповітне бажання, якщо прислухатися до себе. Останній місяць літа – час зорепаду, милуватися якими можна як на самоті, так і в компанії близьких по духу людей. Чари серпневих ночей допоможе усвідомити те, наскільки прекрасне життя, і більше не затьмарювати його депресивними думками.

6. Останній місяць літа – ідеальний час для особистого життя. Тим, хто перебуває в пошуку, не важко зустріти другу половинку завдяки активності. Сімейним парам в цьому місяці варто більше часу проводити наодинці одне з одним, щоб зміцнити зв’язки і краще розуміти потреби партнера. Спільний відпочинок зблизить і дозволить залишити в минулому сварки і розбіжності.