fbpx
Поради

Виберіть правильне місце для годинника і ваше життя набуде нових барв: удача, добробут, приємні події та багатство будуть супроводжувати вас

Годинники мають особливу енергетику, тому до них потрібно ставитися з особливою обережністю. Вибір годинника також важливий, і експерти рекомендують звернути увагу на особливі правила:

Зламаному годиннику в будинку не місце. Годинник, який раптово зупинився, відштовхує удачу і позитивні події.

Годинник повинен показувати точний час. У будинку не повинно бути циферблатів, які показують різний час, інакше в житті будуть відбуватися неприємні події: сварки, запізнення, невезіння.

Годинник не прийнято приймати в подарунок і дарувати. За повір’ями, людина, що прийняла або подарував годинник, отримує або дарує неприємності. Згідно з фен-шуй, від подарованого годинника відкуповуються монетою, щоб уникнути негативних подій в житті.

Куди можна повісити годинник

Правильне розташування годинника по фен-шуй – запорука щастя в домі. Певні зони відповідають за різні сфери життя, тому перед тим, як придбати годинник, важливо знайти для нього місце в житлі.

Західна зона відповідає за зaчaття, тому парам, які мріють про продовження роду, варто розмістити годинник саме в цій зоні.

Тим, хто любить подорожувати, годинник варто розташувати на північному заході.

Змінити роботу зможе той, у кого годинник висить в зоні заходу.

Південна зона – місце для годинника у вигляді трикутника або прямокутника. Туди, згідно з фен-шуй, краще всього вішати дерев’яні годинник зеленого кольору.

У східній зоні розташовують годинник круглої форми, щоб у родині панували гармонія і взаєморозуміння. Кращим кольором для нього буде фіолетовий або синій.

На південному сході розташовують годинник, щоб залучити в життя матеріальне благополуччя. Завдяки такому розташуванню з’являється можливість швидко поправити фінансове становище, в тому числі за допомогою виграшу в лотерею.

На південному заході годинник рожевого або оранжевого кольорів допоможе залучити в життя любов.

Північно-східна зона відповідає за знання і мудрі рішення. Посилити цю зону можна за допомогою годинника бежевого кольору.

Західна зона допомагає підростаючому поколінню розкривати вроджені таланти. Тут вішають годинник круглої або овальної форми синього або металевого кольору.

Круглі, овальні або квадратні годинники білого кольору, розташовані на північному заході, допоможуть знайти надійних друзів і партнерів.

Північна зона відповідає за професійний ріст, і тут, згідно з фен-шуй, потрібно мати круглий годинник блакитного, синього, чорного відтінків.

Годинник можна і потрібно розташовувати на кухні і в робочому кабінеті, щоб йти в ногу з часом і все встигати.

Годинник в дитячій грає величезну роль у вихованні дитини. Вважається, що він допомагає старанно вчитися, концентруватися і виробляти пунктуальність.

Читайте також: 3 компоненти, 15 хвилин і всього одне прання – сyпер-метод моєї бабусі, з яким ваша бiлuзна знову стане білосніжною

Де можна розташовувати годинник по фен-шуй

Вішати годинник в спальні не рекомендується через можливість потривожити сон і благополуччя сім’ї. Вважається, що в спальній кімнаті неможливо буде розслабитися і відпочити.

Не можна вішати годинник перед входом в будинок, щоб він відразу ж кидалися в очі. Таке розташування негативно позначається на енергетиці будинку, а також змушує домочадців постійно поспішати і відчувати себе зайвими в приміщенні.

Годинники не можна вішати занадто високо. Їх розташовують на рівні очей, щоб підтримати гармонію в будинку і почуття легкості.

You cannot copy content of this page