Видалити іржу, позбутись бруду і старих плям допоможе звичайна картопля. Тепер тільки так і роблю

Виявляється, крім звичайного способу використання картоплі в якості їжі, існують й інші методи її застосування. Про ці методи люди майже нічого не знають. Ось цікаві і корисні варіанти використання картоплі в повсякденному житті.

1. Очищення взуття від бруду

Взуттєві вироби з шкіри носяться довше та і виглядають краще, але з часом можуть подряпатись. Якщо взуття потерлось і виглядає недбало, скористайтесь цим методом. Розріжте картоплю навпіл, протріть взуття та залиште на 10 хвилин. Результат не змусить довго на себе чекати. Джерело

2. Боротьба з опiками

Заробити опiк можна не тільки на пляжі, але і у власній квартирі. Щоб полегшити бiль достатньо і 2-ох картоплин.

Дії: вимити овочі та нарізати тонкими скибочками, інший варіант – натерти і перемішати, так вийде паста. Нанести на уpaжену ділянку на 15 хвилин, потім прибрати і промити холодною водою.

3. Видалення іржі

Метал, має здатність окислюватися і потім утворюється іржа. Сучасні засоби для очищення не завжди справляються з цією проблемою, зате можна скористатись картоплею, для цього знадобиться:

  • картопля;
  • харчова сода або засіб для миття посуду.

Дії: овоч розрізати навпіл, опустити частину в засіб для очищення та втирати в заіржавілий предмет, потім все змити і залишити сушитися. Відтирати слід до появи результату. Якщо картопля перестала очищати, потрібно просто відрізати інший шматочок і знову повторити весь процес спочатку.

4. Відновлення старих речей

Звичайна картопля впорається з плямами на будь-якій тканині, для цього знадобиться:

  • сира картопля, подрібнена на тертці;
  • 0,5 л води;
  • губка для миття посуду.

Дії: приготувати пасту і готову суміш нанести на пляму, потім вимити все губкою і промити холодною водою.

5. Видалення бруду

Виявляється, картоплю можна використовувати як мило і відтерти руки, забруднені буряком, морквою або ягодами. Для цього достатньо розрізати овоч навпіл і помити ним руки.

6. Очищення меблів

Картопляне очищення можна застосовувати для усунення плям з полірованих меблів. Всього лише потрібно взяти очищення і почистити ними поверхню, після чого насухо протерти звичайною ганчіркою.

Читайте також: Гості пішли, а бабуся вирішила перевірити чи не залишив хто негативу в будинку. Результат нас вразив

7. Очищення пляшки з вузьким горлом

Наріжте картоплю дрібно та відправте її у пляшку. Збовтайте пару хвилин. Швидкий та легкий спосіб.

Ось такі прості методи боротьби з брудом, плямами і опіками може використовувати кожен, чому б не спробувати один із способів прямо зараз?