Виходжу я з душу, і чую, чоловік мій з кимось розмовляє по телефону. Ну розмовляє і розмовляє якби я в розмові не почула ім’я Даша. Тут я почала прислухатися і потихеньку підійшла до його кімнаті, що б він мене не бачив

День минув як звичайно, Валера прийшов з роботи ввечері, настрій у нього був відсутный. Задавши мені пару чергових фраз, він пішов до своєї кімнати і сів за комп’ютер.

І тут мені згадалося, як ми з ним познайомилися. Не було нічого не звичайного, я йшла з коледжу після занять додому, а він просто запитав чи можна познайомитися з настільки красивою дівчиною?

Я зупинилася і відповіла, що можна. А він потім розповідав, що не очікував, що я відповім, багато бажаючих було зі мною познайомитися в ті роки, але дісталася я йому.

Час підходив до сну і я пішла приймати ванну. Сполоснувши швидко під душем, зазвичай я миюся довго і зазвичай у ванній, так як виросла в селищі міського типу, де була баня.

А після душа у мене відчуття ніби я погано помилася і шкіру сушить. Про це знає мій чоловік, я не дарма цього торкнулася, він побачив, що я пішла митися, а значить, я довго буду у ванній.

Виходжу я з душу, і чую, чоловік мій з кимось розмовляє по телефону. Ну розмовляє і розмовляє якби я в розмові не почула ім’я Даша. Тут я почала прислухатися і потихеньку підійшла до його кімнати, що б він мене не бачив. Ось що мені вдалося підслухати:

– Так, так (сміється). Чому так довго не дзвонив? Багато роботи, ну ти ж знаєш.

– Коли? В ці вихідні? Давай. Я радий за тебе.

– Ну все, тоді так і зробимо як домовилися.

– Бувай.

І тут я виходжу, роблю вигляд, що тільки що з ванної. Питаю. Хто телефонував? Так говорить робочі моменти. Щось ти швидко помилася? Так, кажу, сьогодні не розташована до тривалих водних процедур. Сміюся (крізь зуби).

Значить, планується щось на вихідні. Тепер то, я думаю, виведу чоловічка на чисту воду.

Подруга каже – навіщо тобі це треба? Не ганьбись. Я б подивилася на її дії з трьома дітьми. А ви що скажете?

Поки сама за руку не спіймаю, не повірю, хоч і є передумови. Думаю, що продовження невдовзі напишу вам.