Викиньте тріснуту чашку і розбите дзеркало, щоб у дому панували щастя і достаток. Ось які речі притягують у дім бідність і нещастя

Психологи і спеціалісти по фен-шую одноголосно затверджують, що очищуючи свій дім, ми почуваємося краще.

Перетворіть свої прибирання в постійний ритуал!

Розбите скло. Розбите або надщерблене дзеркало, тріснуте вікно та посуд, символізує тріщину у Вашому захисті. Негайно винесіть на смітник! Джерело

Старі речі. Речі якими Ви вже не користуєтесь: одяг, навіть який ще новий, журнали, посуд – це минуле. Винесіть на звалище або віддайте на благодійність.

«Мepтві» речі. Це речі з некротичною енергетикою, вони являються енергетичними вампipами. А перші в цьому списку – сухі квіти.

Опудала тварин, засушені жуки, роги звірів, пір’я, мушлі, висохлі кімнатні рослини це все забирає Ваше здоров’я. Позбудьтеся цього якнайшвидше.

Речі, якими не користуєтесь понад 3 років. Меблі або одяг, яким Ви не користуєтесь, накопичує в собі енергію. Дайте їм другий шанс, викиньте або віддайте комусь.

Мотлох з кишень і гаманця. З малого непотребу починається велике нeщастя.

Фотографії, які вам не подобаються. Ніколи не зберігайте своє зображення, яке накопичує Ваш негатив. Так можна випадково собі наврочити.

Годинники, які стоять. З давніх-давен відомо, що час, який зупинився, – дуже поганий знак. Віднесіть до годинникаря на ремонт або викиньте на смітник.

Непарні речі. Розпаровані речі, наприклад один кросівок, заважають новим надбанням і блокують Вашу енергетику.

Читайте також: Щоб за місяць орхідея заквітла, зробіть ось що вже сьогодні

Старий віник. Це відноситься не тільки до віника, але і до будь-якого інвентарю для прибирання. Одна із прикмет, це зв’язок з фінансовим добробутом. Все приладдя, яким Ви наводите порядок, має бути в порядку.

Картини та фотографії із зображенням бурі, негоди або поганої погоди. Якщо картина або фото викликає в Вас позитивні емоції, то її можна залишити. Але якщо Вас охоплює тpивога і смуток, знайдіть для неї іншого власника.

Не накопичуйте вдома хлам! І нехай щастя і добробут не обходить стороною Ваш дім.