fbpx

Викиньте це негайно. Літні речі, яких потрібно позбутися

Якщо виявите у своїй шафі що-небудь з нижчеперерахованого, безжально викидайте цю річ. Ви ж не хочете жaлюгiдно виглядати?

Як правило, ці предмети гардероба лежать на самому видному місці, тому що ви одягаєте їх досить часто, хоча, цілком можливо, і віддаєте собі звіт в тому, що вони вас не прикрашають. Втім, ні, будемо чесними, вони не просто не прикрашають, а надають вам зовсім жaлюгiдний вигляд. І, тим не менше, якась мaгiчна сила змушує вас одягатися в них знову і знову. Зараз ми спробуємо розвіяти ці чaри.

Улюблені сандалі. Ті самі виключно зручні “тапки”, які їздять з вами у відпустку, на пікніки та інші розважальні заходи вже багато років. Ви, звичайно, розносили їх, як тільки могли.

Проблема в тому, що сила тяжіння, вага вашого тiла і форма ноги позначаються не тільки на податливості матеріалу, але і на зовнішньому вигляді взуття, а надзвичайна зручність часом змушує нас закрити на це очі. Той рідкісний випадок, коли одну і ту ж помилку частенько роблять і чоловіки, і жінки.

Читайте також: 5 неймовірних речей, які робить зубна паста, про які ви не знали

Шорти з глибокими кишенями. Таке полюбляє сильна половина людства. Представте себе з вкороченими ногами, збільшеними бедрами і непропорційними короткими ікрами. Саме так ви виглядаєте в таких шортах.

Футболка з корпоративним логотипом виглядає круто лише у тому випадку, якщо ви власник або хоча б найманий топ-менеджер компанії, яку вона рекламує.

Джерело.

You cannot copy content of this page