fbpx

Винесуть не тільки мoзoк: названо найбільш несумісні знаки Зодіаку

Якщо дивитися на зодіакальне коло, то несумісні знаки ті, між якими знаходяться два знака Зодіаку. Наприклад, Близнюкам категорично не підходить Діва, Телець несумісний з Водолієм.

Другий метод ділить сузір’я на групи. В одну входять знаки земної і повітряної стихії. Вони уособлюють розум. Друга група включає вогненну і водну стихію, уособлюючи емоції. Знаки Зодіаку різних груп несумісні. Терези – це повна протилежність Стрільця, а Раку не підходить Козеріг.

Третій метод стверджує, що абсолютно різні знаки є сусідади. Так, Скорпіон не уживеться зі Стрільцем, а Риби – з Водолієм.

Овен і Рак

Овен завжди буде занадто відвертим і прямолінійним. Вони роблять що хочуть бо саме так працює їх мозок. А вони хочуть діяти швидко, тому що вони планують собі купу справ і не допустять зайвої витрати часу.

І тому цю різку і грубу натуру Овна Раку буде дуже важко зрозуміти і з нею взаємодіяти. Раки дуже чутливі і люблять, щоб за ними доглядали, про них дбали. А на це у Овнів просто не вистачить терпіння. У них нічого не вийде.

Телець і Стрілець

Тут є пастка, тому що спочатку такі стосунки є просто відмінною ідеєю. Значить, у них все буде добре? Ні! Не обманюйте себе тим фактом, що з цих двох виходять просто дуже хороші друзі.

Як тільки вони захочуть перевести стосунки на новий, романтичний, рівень, все розпадеться, як картковий будиночок. Телець ніколи не знайде необхідної стабільності та безпеки у стосунках зі Стрільцем. А Стрільці ж – дуже волелюбні, щоб по-справжньому до когось прив’язатися надовго.

Близнюки і Діва

Якщо ці двоє почнуть стосунки, то вони просто зведуть один одного з розуму. І не в хорошому сенсі. З них навіть хороші друзі не вийдуть через те, наскільки вони різні і несумісні, як особистості.

Близнюки люблять спонтанність і вести себе як їм в голову збреде. Вони не особливо сильні в організації та плануванні чогось. А відсутність якого-небудь чітко визначеного напрямку просто виводить з себе Діву. Діви можуть бути дуже неспокійними. Вони хочуть, щоб все завжди було зроблено певним чином. І їх владність просто призведе Близнюків в сказ. Їм не бути разом. Всі обставини свідчать про це

Лев і Скорпіон

Між цими двома завжди буде боротьба за владу. Обидва знака дуже люблять контролювати. І не один з них не буде піддаватися іншому. Хіба тут можливий компроміс?

Обидва будуть хотіти зробити все по-своєму. І обидва будуть боротися за своє до кінця. Кожному з них буде краще в парі з кимось, хто в змозі підтримати їх починання і бути покірним.

Читайте також: Яка ви жінка і що думають про вас чоловіки розповість простий тест

Козеріг і Водолій

Буде здаватися, що ця пара створена на небесах, чи не так? Обидва прагматичні, розумні, і обидва знають що і як треба робити в цьому житті. Але саме в цьому і справа. Вони дуже схожі і їх це не сподобається.

У обох дуже яскраво виражені особистості і їм потрібен хтось, хто відрізняється від них. Хтось, хто згладить їх гострі кути, встановить баланс. Тому що вони дуже швидко набриднуть одне одному. Це буде схоже на стосунки з самим собою.

Терези і Риби

Терези намагаються всім догодити. А Риби – мрійники. І, раз так, у стосунках між цими двома буде дуже не вистачати когось приземленого, здатного створити фундамент, міцно стояти на ногах. Потрібен реаліст, який буде робити те, що потрібно зробити. Риби та Терези можуть бути дуже хорошими друзями. Але не парою.

Чи варто вірити таким прогнозам – рішення кожного. Але беззастережно довіряти не потрібно. Правильним буде розглянути внутрішній світ людини, слухати свій розум і серце. Тоді помилки точно не відбудеться, і ніякі передбачення будуть не потрібні.

Джерело.

You cannot copy content of this page