fbpx
Здоров'я і краса

Випадає волосся: обов’язково з’ясуйте причину

Щодня у людини випадає від 50 до 100 волосків, тож кожні кілька місяців волосся на голові добряче оновлюється. Та якщо воно випадає занадто активно – варто звернутись до лікаря, аби знайти причину і вилікувати її.

Найчастіше волосся починає випадати у жінок після вагітності, коли дитині виповнюється 4-6 місяців, передає, пише 24tv.ua.

Читайте також: Смійтесь на здоров’я-це дуже корисно

А все через те, що під час вагітності відбуваються гормональні зміни і волосся тримається набагато довше. Потім жіночий організм починає відновлюватись і позбавлятися від того волосся, яке вже “пережило” свій термін.

Крім того, волосся може випадати після хірургічних втручань, прийому ліків, сильного стресу та інших проблем зі здоров’ям. І це може статись не одразу, а через кілька місяців. Також волосся може випадати через генетичну схильність.

Що робити, якщо випадає волосся? Варто звернутись до лікаря, щоб вияснити причину цього процесу.

1. Якщо це через прийом певних ліків, то, можливо, їх можна замінити аналогами з меншим негативним впливом на волосся.

2. Якщо це через стрес – намагайтеся менше переживати та нервуватися.

3. Якщо волосся почало випадати після лікування або операцій – додайте у свій раціон більше корисних речовин й пийте вітаміни.

4. Також волосся може випадати через такі захворювання, як: вовчак, анемія, полікістоз, себорейний дерматит, грибкові інфекції та псоріаз. У такому випадку важливо спершу вилікувати хворобу, а тоді зайнятись зміцненням та відновленням волосся.

You cannot copy content of this page