Випаде щасливий шанс: знаки Зодіаку, яким пощастить із грошима в останній тиждень 2021 року

Телець

З грошима у кишені завершать рік Тельці. Схоже, у них розпочнеться чудовий період збору боргів. Боржники почнуть повертати як невеликі борги, так і великі заборгованості.

Самі Тельці теж не будуть сидіти склавши руки і спробують примножити свої капітали за допомогою своїх знань та навичок у вільний від роботи час. Це принесе відчутний дохід, ось тільки з витратами слід бути акуратнішими.

Лев

Завдяки своїй енергії та чарівності зможуть стати багатшими Леви. Розраховувати їм доведеться лише на свої сили та наполегливість. Особливо це стосується людей творчих професій або виробничників.

Завдяки своїй упертості Леви зможуть зробити все якнайкраще і саме за це вони отримають непогані гроші. Витратити які краще на освіти чи хобі.

Діва

Готові збагатитися до кінця року Діви. Зробити це вдасться завдяки відповідальному підходу до роботи.

Старання і завзяття на роботі отримають гідну оцінку у вищого керівника, і Дів чекає, як мінімум, хороша премія, а як максимум – відчутна надбавка до заробітної плати.

Завдяки фінансовим вливанням у новий рік вони матимуть змогу увійти без боргів, а деякі з непоганими накопиченнями. Єдине, про що варто пам’ятати, – позичати не слід як мінімум до початку 2022 року. Є ризик втратити не лише гроші, а й добрих друзів.