Вирішаться дрібні та серйозні конфлікти. На роботі та в сім’ї очікується суцільний позитив. Можливі фінансові успіхи, не виключені несподівані доходи: три знаки Зодіаку, яким пощастить до 5 грудня

Сонячне затемнення 4 грудня 2021 буде повним. У цей момент Земля, Місяць та Сонце ненадовго розташуються в цьому порядку на одній лінії. Кінець “коридору затемнень”, що розпочався з недавнього місячного затемнення, – дуже важливий період у житті всіх знаків Зодіаку. Комусь чекають серйозні випробування, але астролог назвала знаки, яким посміхнеться успіх на тижні з 29 листопада до 5 грудня.

Лев

Весь тиждень для Лева буде позитивним і діяльним. А ближче до вихідних життєва енергія людей, народжених під цим знаком, стане максимальною та принесе свої плоди.

Вирішаться дрібні та серйозні конфлікти. На роботі та в сім’ї очікується суцільний позитив. Можливі фінансові успіхи, не виключені несподівані доходи. Грудневе сонячне затемнення вплине на Левів, закріпить їх статус і дасть сили на подальший рух вгору.

Діва

Незважаючи на не надто виразний кінець листопада, у Дів почне складатися комбінація успіху та удачі. Невеликі проблеми зі здоров’ям підуть на задній план, оскільки у грудні починається стійке зростання можливостей.

Представники цього знаку прагматичні і зможуть цим користуватися. Напередодні затемнення Діви матимуть шанс на швидкий успіх у якомусь тривалому проекті. А в особистому житті їм, можливо, доведеться випробувати довгоочікувану чи ненавмисну ​​радість.

Стрілець

Для цього знаку Зодіаку вихід із “коридору затемнень” стане особливо яскравим. Потрясіння та зміни в житті нарешті припиняться, розчарування зміняться щастям. Стрільці зможуть насолодитися спокоєм та удачею.

Можливі помітні покращення у фінансовому благополуччі, цікаві пропозиції щодо роботи та хороші новини від родичів. Астролог попереджає, що у день сонячного затемнення, 4 грудня, можуть скластися унікальні обставини для зміцнення сім’ї чи розвитку любовного зв’язку. Астролог радить постаратися цим скористатися.