fbpx

“Вирішила здивувати хворого коханого, а сюрприз чекав мене. Той день перевернув моє життя”

Зустрічалася я з хлопцем, здавалося, що ось воно – щастя. Але не все так просто виявилося. Хоча, варто визнати, стосунки, здавалися мені просто ідеальними.

Подруги заздрили – хто мовчки, а хто і відкрито. Мовляв, якого собі хлопця відхопила. Красунчик, накачаний, гумористичний і все в такому дусі.

А я світилася від щастя. Він дійсно був дуже милий. Ми навіть подумували про те, щоб жити разом. Добре, що не почали, а то мені було б, напевно, ще болючіше. Вросла бу нього всіма своїми фібрами дyші і стpaждала б довго, поки ці самі фібри в нормальний стан не повернулися.

Якось він не прийшов на заняття в інституті і я вирішила йому подзвонити.

«Ой, малечо, щось я прихворів. Почуваюся жaxливо. Напевно отpyївся піцою. Так що вибач, сьогодні не побачимося».

Дивно, подумала я. Піцу я теж їла, але зі мною все в порядку.

Подумала і вирішила зробити йому приємне. Купила мінеральної води, кефірчика і поїхала до нього. І яке ж було моє здивування, коли я застала його в повному здоров’ї! А з душа раптом виплила моя подруга, яка більше за всіх заздрила мені.

Такої зради я не очікувала. Жбурнула в них кефір з мінералкою і втекла. Сіла на лавці в парку і розплакалася: це ж була моя краща подруга!

Так, вона заздрила, що мій хлопець такий класний, але ніколи я не змогла б подумати, що вона зробить таке. Мені було прикро і гидко. Щоб якось полегшити свої стpaждання, я купила ріжок з морозивом, сiела на галявині і стала його їсти.

І тут раптом до мене підійшов молодий хлопець з трояндочкою в руках і сказав:

«А ось і я, привіт! А я саме такою тебе собі і уявляв».

Я здивувалася, розкривши рот. Напевно, в той момент я виглядала дуже нерозумно.

Тільки й змогла вимовити:

«І що, мені тепер в долоні плескати, що це ти?».

Тепер настав його час дивуватися.

Виявляється, він познайомився по інтернету з дівчиною, яка йому призначила зустріч саме на цьому місці, сказавши, що буде сидіти на травичці і їсти мороженку. А тут сиджу я і гірко плачу, кусаючи ріжок з морозивом. Він поцікавився, чому я в такому стані, і я відразу ж все розповіла, відчувши повну довіру до нього. І зовсім не помилилася.

Якщо чесно сказати, зустрічаючись з своїм красенем, я завжди відчувала, що це ненадовго. Мені просто не хотілося в це вірити. Напевно, та дівчина, яка призначила побачення цьому хлопцю, вирішила над ним пожартувати. Але вийшло так, що вона звела нас.

Артур виявився просто чудовим. Ми познайомилися в той день і більше вже не розлучалися.

Почали зустрічатися. У нас виявилося дуже багато спільного, та й взагалі, в спілкуванні з ним було легко і надійно. Хоч він і не був таким же гарним як колишній, але все одно, дуже привабливий.

Читайте також: “Поки ми з чоловіком розлучалися, з’ясувалося, що його коханка помилилася і дитинкu не буде. Ця історія не дає мені життя через 13 років”

Через рік після нашого знайомства і на тому ж самому місці він зробив мені пропозицію і я з радістю погодилася. Зараз вже два роки, як ми одружені і дуже щасливі.

А мій колишній почав зустрічатися з моєю подругою, з якою зрадив мені, але не дуже довго. Він зраджував і їй, а вона дyшила його своїми ревнощами.

Джерело.

You cannot copy content of this page