Вже 19-23 лютого неодмінно поталанить цим знакам Зодіаку

Телець

Ви повинні почати реалізацію свого плану або запустити новий проект якнайшвидше, навіть якщо Вам доведеться просити когось про допомогу. Час важливий, як ніколи, тому Ви повинні проковтнути свою гордість.

Використовуйте всю свою чарівність, щоб ця людина Вам допомогла. Зробіть все можливе, щоб хоча б ненадовго отримати у своєму розпорядженні його навички та знання. У Вашій справі всі засоби хороші, але в питанні отримання нових союзників найкраще підійде лестощі.

Лев

Пам’ятайте, що для того, щоб мати власну думку і просте бажання комусь суперечити, існує значна різниця. Опинившись сьогодні у груповій ситуації, Вам доведеться усвідомити цю відмінність.

Становище самотнього голосу опозиції буває бадьорим, але постарайтеся не надто захоплюватися увагою, що надається Вам. Іноді слід прислухатися саме до голосів загальноприйнятої розсудливості.

Скорпіон

Якщо у когось із Ваших знайомих нерви на межі та зрозуміти його бажання надто важко, постарайтеся звернути свій погляд на ті межі особистості цієї людини, які Ви завжди розуміли. Звичайно ж, зробити це дуже нелегко, але якщо Ви зможете розділити людину на добрі та погані складові характеру, Ви зможете краще її зрозуміти.

До того ж, таким чином Вам вдасться уникнути зайвих образ, які не мають жодного значення. Якщо Вам доведеться працювати з людьми, в яких нічого хорошого Ви не бачите, просто прийміть це як неминучість, яку Ви вже завтра забудете.