Вже найближчими днями несподіваний підйом кар’єрними сходами чекає на ці знаки зодіаку

Телець

Яким би симпатичними Ви не вважали нову людину, її особистість зведе це нанівець. Зарозумілість – дуже відразлива риса. Нема чого терпіти суспільство грубої людини, хоч би якою привабливою чи впливовою вона була. Якщо хтось демонструє свою перевагу, не соромтеся висловити свою думку. Якщо Ви зіб’єте пиху з зарозумілого співрозмовника, оточуючі ще більше Вас поважатимуть, а вони і так вже давно захоплюються Вашим стилем поведінки.

Лев

Перед Вами з’явиться можливість зав’язати нові стосунки, і головне питання буде в тому, чи Ви готові до цього. Можливо, зараз не найкращий момент, але якщо у Вас є такий шанс, то їм необхідно скористатися якнайшвидше. Ці нові відносини можуть бути романтичної якості, а можуть бути пов’язані з роботою. У будь-якому випадку, Ви повинні бути готові до всього і мати на всяк випадок вільне вікно у своєму розкладі. Ймовірно, незабаром Вам доведеться вирушити в подорож – будьте готові до цього.

Скорпіон

Вам складно працювати з іншими людьми. Ваш настрій не співпадає з настроєм оточуючих, тому може виникнути конфлікт. Чи можете Ви змінити себе, щоб краще жити з іншими? Не цього разу! Дотримуйтесь свого настрою, куди б воно Вас не привело, а потім вже розбиратиметеся з наслідками. Великі шанси, що оточуючі підуть Вам назустріч, і Ви зможете перемогти.

Козеріг

Уважно стежте за тим, що належить Вам, особливо за речами, необхідними для роботи або навчання. Звичайно, Вам вирішувати, чи позичати комусь свою улюблену ручку, чи ділитися своїми записами або давати свій ноутбук, щоб хтось міг перевірити свою пошту, але така щедрість може вийти Вам. Не обов’язково перетворюватися на спрагу, але переконайтеся, що Вам не забули повернути те, що Ви комусь позичили.