fbpx
Культура

Вже сьогодні, 21 березня, о 21:21 кожен може загадати бажання, яке неодмінно здійсниться

Вся справа в тому, що з 20 на 21 березня 2019 року день весняного рівнодення. Ще наші предки знали, наскільки значущий цей день. Практично у всіх культурах світу існують особливі ритуали для залучення щастя в день весняного рівнодення.

Це зовсім не випадково. Сучасні вчені розрахували, що саме з моменту весняного рівнодення день починається збільшуватися. Езотерики ж знають, що в цей день буквально кожне бажання може збутися. Джерело.

Тому будьте дуже обережні з ненавмисними висловлюваннями 21 березня 2019 року. Вони можуть здійсниться. Ні в якому разі не бажайте нікому зла. Особливо собі. Пам’ятайте, все сказане в цей день може здійсниться.

А ось щастя бажати можна і навіть потрібно. У міру того як день стає більше. Так і ваше побажання щастя буде повертатися до вас знову і знову. Від щирого серця я бажаю вам щастя!

Читайте також: 21 березня – особливий повний Місяць, який допоможе змінити життя: що потрібно зробити в цей доленосний день, а чого варто уникнути

В цей день буде особливий час, коли бажання буквально збуваються на очах. У 21: 21 21 березня 2019 року загадайте своє заповітне бажання. Пам’ятайте, що ваше бажання повинно стосуватися тільки вас особисто. Неправильно загадувати бажання про інших людей.

Загадувати бажання можна вголос. Можна про себе. Розповідати про задуманому бажання не заборонено.

Можна згадати кілька бажань. Але тоді вся міць цього особливого дня замість того, щоб сконцентруватися на одному бажанні розподілитися на кілька.

You cannot copy content of this page