fbpx
Мода

Взуття розповість про характер свого власника: ви будете здивовані

Речі, які ми вибираємо для щоденного користування говорять про наш характер, настрої і ставлення до світу. Взуття ми вибираємо не тільки для краси, але ще оцінюємо його зручність. Що може пара взуття розповісти про людину? Подивіться нашу характеристику і ви здивуєтеся.

Американські психологи провели експеримент зі студентами. Вони давали фото взуття людини і просили розповісти про нього все, що приходить на розум про характер власника. Яке ж було здивування, коли відповіді студентів і реальні розповіді власників взуття збігалися.

Жіноче взуття

Кросовки і кеди в гардеробі жінки кажуть, що вона дуже любить комфорт. Такі дами безкомпромісні і легко досягають своїх цілей.

Танкетка або платформа говорить про прямолінійності своєї власниці. Вони люблять командувати і обожнюють бути в центрі уваги.

Класичні туфлі човники вказують на консервативні погляди своєї власниці. Такі дівчата дуже суворі до себе і оточуючих.

Високі підбори в буквальному сенсі підносять жінку над іншими. Вони впевнені в собі і примхливі.

Невисокі підбори до 5 см можуть розповісти про невпевненість своєї власниці. Такі пані не люблять критику на свою адресу, зате самі не проти перемити кістки іншим.

Ботфорти свідчать про завищену самооцінку жінки. Вона не боїться показати всю себе і обожнює справляти враження.

Читайте також: “Наpoджувала у нас одна “ділова і розпещена”. Ледь опepацію закінчив після того, що видала”

Високі чоботи носять жінки в міру самовпевнені в собі. Вони знають як вийти зі складної ситуації, прикладаючи мінімум зусиль.

Чоботи люблять жінки з оптимістичною життєвою позицією і веселою вдачею. Вони обожнюють сюрпризи і подорожі.

Чоловіче взуття

Кросівки носять не тільки спортсмени. Достаток спортивного взуття в гардеробі говорить про розкутість чоловік, який перед вами. На жаль, вони бувають інфантильні і злегка легковажні.

Класичне взуття говорить, що перед вами стоїть працьовитий чоловік. Він – улюбленець жінок, вміє заробити гроші і цінує в людях чесність.

Модне взуття в гардеробі чоловіка говорить про високий смак власника. Така людина злегка педантична, але при цьому оптимістично налаштований до життя.

Джерело.

You cannot copy content of this page