Через 20 років подружнього життя жінка пригoлoмшила все село – розлучилася з чоловіком та поїхала до Англії. На заробітки поїхала, он яка краля тепер. А моєму сину життя зіпсувала, – дорікала колишня свекруха

Марина поверталася в рідне село тільки через 10 років і зовсім іншою жінкою, а не заробітчанкою, справжньою англійкою. Від продавчині місцевого магазину в ній не залишилося нічого. Односельців це дивувало й радувало, а в деяких викликало заздрощі та злість. Особливо дорікала жінці колишня свекруха, яка була впевнена, що Марина загубила життя її сина.

Марина майже все життя прожила в селі. Тут виросла, заміж вийшла, наpoдила дітей та працювала в місцевому магазині. Але через 20 років подружнього життя жінка пригoлoмшила все село: розлучилася з чоловіком та поїхала в Англію на заробітки. Джерело

Чоловік Марини був n’янuцею, а дітей треба було вивчити, тим паче й жінка, й діти втомилися від n’яних бешкетів тата, проте свекруха так і не змогла змиритися з її рішенням:

– Як ти можеш покинути чоловіка та дітей? Ти ж так усе життя моєму синові зламаєш, – проводжала в дорогу Марину жінка.

Та Марина не зважила на її нарікання, усе одно поїхала. І в Англії життя її склалося як можна краще. Вона швидко знайшла роботу, а потім познайомилася з Робертом. Марина вже не дуже довіряла чоловікам, проте добрий та скромний Роберт зумів домогтися не тільки її серця, а й руки. Через декілька років Марина виглядала як справжня англійка: стала витонченою, граційною та мала гарні манери. Додому вона повернулася знову лише через 10 років.

За цей час її колишній чоловік перетворився на справжнього безхатька, хоча жив із сином в їхній з Мариною хаті. Жінка вислала грошей на прибудову, щоб батько не заважав жити молодим, адже як син не благав, чоловік не хотів схаменутися й покинути пuти. Проте й у прибудові він рідко з’являвся.

І не зважаючи на те, що Марина сама вивчила дітей та досі допомагала їм та колишньому чоловікові грошима, колишня свекруха не бажала залишати її в спокої. Як тільки дізналася, що Марина приїхала до села, прийшла.

Читайте також: Під час вечора випускників всі чекали бачити їх найуспішнішу відмінницю Поліну, яка повинна була приїхати на дорогій іномарці і розповісти про свій бізнес. Однак замість неї прийшла звичайна жінка

– На заробітки поїхала, а сама заміж вийшла, он яка краля тепер. А моєму сину життя зіпсувала, – дорікала колишня свекруха Марині.

Та жінка знову не зважила на її слова. Марина була щаслива й усім бажала того ж, проте в рідному селі затрималася ненадовго, поспішала повернутися до нового й коханого чоловіка.