Під час вечора випускників всі чекали бачити їх найуспішнішу відмінницю Поліну, яка повинна була приїхати на дорогій іномарці і розповісти про свій бізнес. Однак замість неї прийшла звичайна жінка

Поліна була зразковою ученицею, красунею – у всьому встигала відмінно, займалася математикою, фізикою. Всі предмети давалися їй з легкістю. Їй всі пророкували велике майбутнє, вона була відома всім в місті. Олімпіади вона вигравала легко. Вражала абсолютно всіх своїми знаннями.

Коли прийшов час вибрати університет, вона зупинила свій вибір на найпрестижнішому університеті країни і готувалася переїхати жити там. Але раптом зустріла його – Сергія. Вона закохалася в нього з першого погляду. А він не міг очей з неї зводити. Молоді стали зустрічатися. Джерело

Здавалося, в житті Поліни з’явився сенс. Тепер вона не хотіла виїхати з міста. Навчання їй як і раніше давалося все також легко, але колишньої приcтpасті до цього більше не було. Вона розчинилася в своїй любові, бачила тільки свого Сергія.

Як тільки батьки не вмовляли їй поїхати в інше місто, вступити до престижного вузу, стати успішною! Вона не погоджувалася. Сергій її не ставив в якісь рамки. Він любив її і був готовий підтримати всі її бажання, рішення, вибори. Ось і це рішення він прийняв з радістю.

Дуже скоро молоді люди одружилися. Поліна вступила до вузу свого міста і стала бухгалтером. Потім працювала на звичайній роботі, як і всі жителі свого міста. Сергій пішов в далекобійники, щоб забезпечити свою сім’ю всім необхідним. Дружина його покірно чекала, а коли той телефонував в свій вільний час, то розповідала всі новости. У такі моменти здавалося, що відстані між ними немає.

Читайте також: “Мамо, тату, я одружуюсь, але вас на весілля не запрошено. І взагалі, не дзвоніть мені більше. У мене нове життя”

Коли Сергій повертався додому, приносив з собою подарунки всім, обіймав дружину і не хотів більше розлучатися. Дуже скоро наpoдилися діти, і сімейне щастя здавалося їм справжнім – Поліна дійсно була дуже щаслива.

Під час вечора випускників всі чекали бачити їх найуспішнішу відмінницю Поліну, яка повинна була приїхати на дорогій іномарці і розповісти про свій бізнес. Однак замість неї прийшла звичайна жінка з красивим легким макіяжем і зачіскою, в звичайній вечірній сукні. Всі обсипали її питаннями, а вона зізналася скромно, що знайшла своє щастя – вона кохана дружина і прекрасна мама!