Xлопець зраджував дівчині 5 років, але вона знайшла в собі сили достойно помститися

“Одного разу вранці я прийшла до нього додому, щоб здивувати смачним сніданком і його улюбленою відеогрою, але замість цього виявила його в ліжку зі своєю колишньою.

Він не чув, як я увійшла, тому я тихенько зачинила двері його спальні і залишила сніданок і гру на кухонному столику разом з ключем від його будинку.

Я сіла в машину, деактивувала свій Facebook і заблокувала його в усіх інших соціальних мережах. Потім подзвонила своєму стільниковому оператору і змінила свій номер телефону.

Я написала членам сім’ї і близьким друзям, що ми більше не разом і що я заблокувала його в соціальних мережах. Я не сказала їм чому.

Читайте також: “З чоловіком давно живемо за кордоном, і ось приїхали до мами погостювати. Настільки злою я не була ще ніколи

Я не продовжила оренду своєї квартири і з’їхала, а також знайшла роботу в іншому місті.

Я самоусунулася з його життя без найменшого пояснення і можливості до діалогу. Я зникла після його зради, і, думаю, що його відсутність допоможе не тільки зосередитися на собі, але і змусить його відчувати себе гірше нікуди, коли він згадає, як нам було добре протягом цих 5 років».

Як ви думаєте, чи правильно вона вчинила зі своїм хлопцем?

Джерело.