fbpx
Життя

Я багато зробила сестрам добра, давала гроші, брала з собою на відпочинок племінників, і мені прикро, що найрідніші мені люди, тільки використовують мене. Я теж хочу мати свою сім’ю і своїх дітей

Мені вже під сорок, я незаміжня, і надія на зміну в особистому житті з кожним роком залишалася все менша. Я маю вищу економічну освіту, знаю англійську мову, за ці роки зробила хорошу кар′єру, і маю стабільний заробіток.

Але тепер розумію, що заздрю ​​своїм шкільним подругам, які замість навчання і кар’єри, вибрали сім’ю. Я ж весь вільний час і гроші витрачаю на сім’ї своїх сестер, одна старша за мене, а інша молодша, обидві заміжні. Те, що у мене немає своєї сім’ї, їх цілком влаштовувало, обом я допомогла з покупкою квартир, на ремонт, на меблі, на різну побутову техніку, і звичайно на дітей, то візок, то велосипед, то якийсь брендовий одяг. Одним словом я на них тратила більшу частину своїх заробітків.

Суперечка між нами виникла, коли я сказала, що буду купувати машину. Відразу посипалася купа відмовок, навіщо вона мені, куди я буду їздити, і що гроші можна витратити куди більш розумно, наприклад, на племінників. Один з них в цьому році вступив до університету, і потрібно було платити за його навчання. Виходить, що мої гроші вже давно розплановані і що найприкріше, що їх підтримує і мама.

Я намагалася їм пояснити, що у цих дітей є батьки і, нарешті, бабусі і дідусі, я і так досить їм допомогла, не враховуючи, що кожен раз дарую всім на дні народження дорогі подарунки.

Нещодавно я познайомилася з чоловіком, він розлучений, але дітей немає. Як тільки дізналися про це мої сестри, так відразу стали мене відмовляти, як добре бути незаміжньою, бути вільною від побуту і чоловіка. Тим більше, що він вже був одружений, і чомусь же дружина не захотіла з ним жити, значить і для мене він не підходить.

Те, що він зробив мені пропозицію і у нас вже призначене скромне весілля, вони ще не знають, і як сказати, щоб не посваритися остаточно. Я багато зробила сестрам добра, давала гроші, брала з собою на відпочинок племінників, щоб вони могли самі відпочити, без дітей, і мені прикро, що найрідніші мені люди, тільки використовують мене.

Я теж хочу мати свою сім’ю і своїх дітей, може, навіть вони мають рацію і у мене з ним нічого не вийде, але я не хочу опустити свій шанс. Я нехочу залишитися одна на все життя. Я теж хочу спробувати жити в сім′ї, в статусі дружини. Я ж маю право на щастя?

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page