Я бyла дрyгою дружиною у чоловіка з рiзницею у віці 7 років. Пpичиною розлyчення стала не кoхaнка, а свeкруха

Я була другою дружиною у чоловіка. Різниця у віці 7 років. Зареєстрували ми наш шлюб 2 роки тому. Дітей в першому шлюбі у нього не було. Народилися улюблені дітки, вже коли він жив зі мною.

Коли доньці було близько 6 років, а синові ось-ось виповнювався рік, чоловік подав на розлучення, посилаючись на відсутність взаєморозуміння. Працював в таксі почав пізніше звичайного приїжджати додому, пробував займатися мережевим маркетингом. Не виходило.

Налаштовувала його на хвилю йти на роботу по будівельної специфіці, він не хотів, так як хотів бути начальником, а не підлеглим і не міг уявити, як працює на висотках. Не вистачило мудрості обом. Для мене розлучення було дуже болючим. Як так, двоє дітей піти і подати на розлучення, просто шoк. Довелося вийти на роботу, коли сину було 1.5 року.

Минуло 8 років. За цей час наш тато вже одружився втретє на жінці з двома дітьми і через рік розлучився. Через рік знову одружився вчетверте (у жінки троє дітей). У шлюбі вони менше півроку. У його особисте життя я не втручаюся. Навпаки, коли у мене з’явився коханий чоловік, свекруха і колишній чоловік почали налаштовувати мою доньку проти моїх відносин. Свекруха їй нашіптувала: «мама народить дитинку, будеш водитися з нею».

Читайте також: Звoдuла в мoгuлу бабцю, а пoмepла сама: Життя нiбuто йшлo свoєю чергою, тa однoго рaзу вночі прoлунав незpoзумілий гoмін

Дочка хотіла сім’ю зі своїм татом. Було їй тоді 10 років, вела себе не дуже красиво по відношенню до мене. Мій обранець застосовував усі заходи, щоб бути дітям хорошим татом. Синові він дуже подобався. Настав момент, коли він мені сказав: «я так більше не можу». Його колишня дружина теж через дитину впливала на нього, хоча сама кілька років тому подала на розлучення.

Результат: у мене не влаштоване особисте життя, хоча моє особисте життя – це мої діти. Колишній чоловік зраджує дружині і постійно говорить дочці, що я винна в розлученні. Навіщо говорити це дитині, якщо він щасливий? Я більше даю дітям. Дочка це усвідомлює, але каже: «у тата менше можливостей, він менше вдалий, менше успішний у нього кредити, і мені не можна ні з ким починати відносини». Найбільше шкода сина, так як немає чоловічого впливу, виховання. Найсумніше в цій історії, що страждають діти.

Автор: Олена

Джерело.