fbpx

Я + Чоловік +Малюк = Любов: як зберегти гармонію в сімейному житті

«Милий … ти став татом». Так починається красива мрія про довге і щасливе життя поруч з коханим чоловіком і дитиною. А чи є у мрії закінчення? На жаль, буває й таке. «Милий» стає зовсім »не милим». Починаються нескінченні «розбoри польотів»: хто більше втомився, чому не можна заспокоїти дитину, чому змінилися обов’язки, чому не можна присвячувати друзям стільки ж часу, скільки і до народження крихітки, чому у вас днюють і ночують мами і бабусі, чому всі навколо радять, як поводитися. За матеріалами altarta

Цей список неможливо перерахувати до кінця. У всіх сім’ях виникають «свої» розмальовки і сварки. Але з якої причини такий щасливий період вашого життя накривається «хмарою розбрату»? Як зберегти гармонію в сімейному житті. Гармонію «Я + Чоловік+ Малюк = Любов.

Почнемо з того, що всі ми люди, і, будь-які зміни (навіть самі довгоочікувані і радісні) позначаються на нашій психіці. У нас відбувається період адаптації. Період, який дає нам можливість звикнути до нових умов існування (в даному випадку до з’явився на світ дитині), адаптуватися під них. Ваш чоловік навряд чи відразу, за один день, звикне до того, що вас вже не двоє, що не можна більше голосно розмовляти і запрошувати гостей у будь-який час доби, не можна півночі дивитися телевізор, а ще півночі лежати з вами міцно-міцно, обнявшись. Ніколи не можна про це забувати. Це «час звикання» протікає у всіх по-різному довго і по-різному важко

Читайте також: Ці рядки слід перечитувати, як мінімум, раз в тиждень!

Навчіться розподіляти справи і обов’язки так, щоб ви не страждали, але й чоловік не мучився (все ж йому ще потрібно піти на роботу, щоб забезпечити ваші потреби). Наприклад, якщо малюк заплакав — заспокойте його самі.

Є, безсумнівно, батьки, які з легкістю справляються з дитячими сльозами, але в більшості своїй, чоловіки не виносять дитячих сліз (скоріше тому, що розуміють свою безпорадність в усуненні причин плачу).

Але! Не можна забувати про те, що «занадто турботливим» «бабусям теж потрібно відпочивати від вас (а вам від них). Як би їм сказати, що ви втомилися від гостей і хочете побути з родиною, та так, щоб не образити? Запросіть її на прогулянку, погуляйте разом,  скажіть, як ви їй вдячні за допомогу, а коли прийде пора йти додому, запропонуйте проводити до зупинки і посадити на автобус. І нагадайте про те, що ви неодмінно чекаєте її в гості на днях. Так всі залишаться задоволені один одним (і бабуся, і ви, і ваш чоловік).

Читайте також: 19 заповідей Монтессорі для батьків, які треба перечитувати хоча б раз на рік (відео)

Не можу не торкнутися таку тему, як сeкc. Це важлива сторона будь-яких сімейних відносин.  Але як бути, коли поруч спить дитина? Ви опускаєте руки, повертаєтеся спиною і … намагаєтеся заснути. Стоп! У вас відмінний період для її застосування.  Фантазуйте — так ви досягнете гармоні в собі і в сім’ї.

І завжди пам’ятайте про те, що дорожче вашого сімейного щастя нічого немає.  Шукайте компроміси. Так чи інакше, але саме ми — жінки повинні «згладжувати  кути.

You cannot copy content of this page