fbpx

«Я давно підозрював, що у Христини хтось є. Можеш її забирати і заодно всю її сім’ю: троє дітей від першого шлюбу і хвору матір. Набридли вони всі». Від такої інформації Максим просто завмер, але відступати було пізно

Максим закохався без пам’яті в Христину, коли побачив її вперше. Вона була старша на 10 років. Взаємністю вона відповіла не відразу.

Їх роман складався з коротких зустрічей, т.к Христина знаходила різні причини: то її викликали на роботу, то у неї раптом захворіла мама …

Максима звичайно ж це не влаштовувало, адже він хотів, щоб жінка переїхала жити до нього.

В один прекрасний або не прекрасний день, він дізнався правду. Виявляється Христина була заміжня, і всі причини через які їх зустрічі були короткими – обман.

Максим був приголомшений, але здаватися не хотів. Адже він любить Христину і вона повинна бути тільки з ним.

На черговому короткому побаченні Максим зізнався коханій, що знає все про її сім’ю … Дівчина зрозуміла, що приховувати все безглуздо і зізналася у всьому.

З її короткої розповіді він зрозумів, що Христина з чоловіком спілкується тільки по справі, а стосунки давно охололи. Після дівчина попросила не квапити події і сама знайде зручний час розповісти все своєму чоловікові.

Так минуло 4 місяці, а Максим все чекав це зручний час. Тоді він наважився взяти справу під свій контроль. Максим дізнався де живе Христина і пішов до неї додому. Коли він подзвонив у двері, відкрив чоловік. Це був чоловік дівчини.

Хлопець з порогу все і розповів. Чоловік вислухавши розповідь Максима сказав: «Добре. Я давно підозрював, що у Христини хтось є …

Можеш її забирати і заодно всю її сім’ю: троє дітей від першого шлюбу і хвору матір. Набридли вони всі».

Від такої інформації Максим просто завмер, але відступати було пізно. Він дочекався Христину з роботи і в цей же день всіх перевіз в свою двокімнатну квартиру.

Коли всі розмістилися і лягли спати, Максим вирушив на кухню, там він побачив за столом Христину, вона плакала.

Він підійшов до неї і міцно притиснув до себе. Схлипуючи дівчина промовила: «Ти напевно шкодуєш про все це» …

В той момент Максима переповнювали суперечливі почуття, але він ще міцніше обняв кохану і сказав: «Прорвемось» … А прориватися було чого, адже на Христині було оформлено два кредити: на легкову машину і вантажівку.

Користувався транспортом її чоловік, а сам він був весь в кредитах теж, тому і попросив взяти Христину дві позики. Після того як вона пішла він подзвонив через кілька днів днів і сказав, що за кредити платити не буде і це її проблеми, де вона буде брати гроші.

Крім усього мама Христини часто хворіла і багато грошей йшло на ліки. Дітей довелося переводити в іншу школу. Аліменти діти не отримували.

Максим у вихідні зустрічався зі своїми друзями і ті дізнавшись куди він влип сміялися тільки і говорили багато гидот. Максим з ними частково погоджувався, але робити було нічого.

Адже він любить Христину, а значить повинен полюбити всю її сім’ю якою б вона не була. Всі труднощі вони подолають разом.

Минулого понеділка Христина отримала свідоцтво про розлучення і Максим відразу ж запропонував вийти за нього заміж. Друзі оцінили вчинок Максима і стали його поважати, а також готувати подарунки до весілля.

You cannot copy content of this page