fbpx
Життя

Я докопувався до чого тільки міг, до брудного посуду, що квартира не прибрана. Після чергової сварки вона взяла свої речі та поїхала. Потім призналася, що має іншого

Коли у дружини не вистачило терпіння, вона зателефонувала і сказала: мені все одно, я їду до тебе.

Я з дружиною майже 7 років, у нас є маленька дочка, 2 роки. Коли дружина чекала дитину, я поїхав на заробітки.

Ми жили не багато, і я розумів, що найкраще буде, якщо я поїду, щоб до народження дочки були гроші. У результаті я поїхав майже на 11 місяць, регулярно підтримували зв’язок із відео.

Спочатку тужили один по одному, але розуміли, що це на благо дитини. Коли дружина привела на світ дитину, я не приїхав і не зустрів їх з пологового будинку, тому що розумів, що зараз потрібні гроші дитині й працював далі.

Після я пропустив хрестини своєї дитини мене теж не було, я так само був на заробітках. Коли вона дзвонила і казала, щоб я приїжджав, я спершу сказав, що наступного місяця приїду, але слово не дотримався.

Мені стало звично там жити, де працював, я відмовлявся, що спочатку виплатимо борги та кредити, потім я приїду.

Весь цей час дружина була одна з дитиною. Вона не виспалася, і їй ніхто не допомагав від слова зовсім.

Коли у дружини не вистачило терпіння, вона зателефонувала і сказала: мені все одно, я їду до тебе.

Коли вона до мене приїхала, ми винайняли квартиру і жили добре, але я дуже багато працював, бувало, робота була і по 14 годин щодня окрім неділі.

Зрештою ми прожили за кордоном два місяці. Повернулися назад до того міста, де ми жили.

Я почав докоряти їй, що через неї я повернувся, адже борги, які були, вони залишилися і той самий кредит теж.

Потім почалися сварки з приводу фінансів і докори в її бік, що це вона у всьому винна. Я докопувався до чого тільки міг, до брудного посуду, що квартира не прибрана.

Після чергової сварки вона взяла свої речі та поїхала. Після тривалих розмов зі мною вона повернулася назад, ми домовилися, що разом працюватимемо і віддаватимемо борги, але знову чергова сварка і вона їде, забираючи дитину з собою.

Через тиждень вона каже, що вона має стосунки з молодим чоловіком. Після чергових розмов вона приїжджає і повторює ще раз те саме в обличчя, після взявши її телефон, я побачив, що в галереї її фото разом з ним, які вона надсилає новому чоловіком.

Зараз я намагаюся повернути сім’ю і готовий пробачити їй все і кажу їй, що хочу ще одну дитину. Чи роблю я правильно?

Я звинувачую себе в тому, що не був у скрутний момент з нею, коли дитина росла, але чи правильно я роблю, що хочу повернути сім’ю?

Не розмовляючи з нею, я готовий усі стосунки спустити нанівець, але як тільки вона дзвонить, я ніби сам не свій, хочу стосунків, хочу дитину від неї.

Що робити, не знаю, чи заплутався повністю.

Автор:Оксана

You cannot copy content of this page