fbpx

Я хочу розповісти свою історію життя, таке, яке воно є. Я розумію, що перед новим зльотом треба зробити роботу над помилками, залатати крила і знову до нових вершин.

Я хочу розповісти свою історію життя, таке, яке воно є.

Мені 32 роки. За цей час я багато чого встиг спробувати і багато чого збагнув.

Зараз у мене прекрасна дочка, чарівна дружина, я сповнений сил і життя відчинила двері знову переді мною, забравши в мене роботу і той час, який я витрачав на неї, не багато вісім років.

Зараз я втратив усе, що в мене було матеріального, але найцінніше, свою сім’ю, підтримку і кохання я не втратив і не збираюся, адже це найголовніше в житті.

Розумієш це тільки тоді, коли опиняєшся на самому низу, на самому дні.

Я працював у харчовій промисловості, організувавши все з нуля, оборот компанії нещодавно дійшов до 300 млн на рік, були величезні плани на розвиток у цій сфері, але мабуть доля відвела мене від цього, тому що ця діяльність не приносить мені морального задоволення і чесно кажучи , десь у душі я радий що це нарешті закінчилося.

Правда, не зовсім, ще попереду процедура банкрутства, зустрічей, але я зможу реалізувати себе в тому, що мені справді буде до душі, питання залишається одне — що мені до душі, що приносить мені душевну радість?

Так само, мені подобаються красиві дівчата, я бачу їхню внутрішню красу, я з легкістю можу налагодити контакт з будь-якою особою і зачарувати її.

І коли людина захоплена тобою і здатна йти за тобою, це теж приносить внутрішнє задоволення.

Так як мені це з’єднати і заробляти на цьому, зрозуміти я не можу поки що.

Інтерес викликає так само процес, створення якого-небудь проекту, чи це будівництво чи організація чогось, а далі інтерес зникає, і управління сходить нанівець.

Тож чим мені зайнятися в майбутньому? Для мене, як організатора, зараз це завдання є головним. Коли ти можеш дозволити собі практично все: відпочинок за кордоном по три рази на рік, круті машини.

Я розумію, що перед новим зльотом треба зробити роботу над помилками, залатати крила і знову в бій до нових вершин.

Тільки так, тільки заради того, щоб зробити цей світ кращим, тільки для того, щоб зробити жінок щасливішими і веселішими, я вихоплюся, і буду парити над цим світом.

Зараз я на нулі, але я вільний, вільний від рутини і від того, що неминуче сталося б, можливо, трохи пізніше.

Люди,  життя крута штука, вона дає шанс і неодноразово, так що дерзайте, я готовий на все, я готовий працювати день і ніч, аби мені приносило це задоволення, а де задоволення там і фінанси.

Дякую, чекаю на коментарі.

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page