fbpx

Я хотіла повернути каблучку, після слів, що він не збирається мене чекати стільки, але потім він відразу охолонув і сказав, щоб воно залишилося в мене

Мені 26 років. Моїй молодій людині 31 рік. Живемо порізно, у місті. Я не прихильник громадянського шлюбу. Познайомилися  у просторах інтернет-соціальної мережі. Почали спілкуватися.

Він зробив пропозицію. Я прийняла, була щаслива. Після цього ми поїхали до моїх батьків, де він попросив мої руки. Батько погодився, але попросив, щоб ми ще трохи позустрічалися.

Поясню, причина – матеріальне становище, моя сім’я дуже скромна в достатку. Родом із села. Його сім’я доходом значно вища.

Після цього ми дуже сильно посперечалися. Він заявив, що мої рідні його перевіряють, чекати на мене він не планує, бігати до мене зустрічатися, як хлопчик він не буде, і все в цьому роді.

Було сказано багато образливого на мою адресу, а він розгорнув так, наче його образили. Я хотіла повернути каблучку, після слів, що він не збирається мене чекати стільки, але потім він відразу охолонув і сказав, щоб воно залишилося в мене.

Каблучку я тоді зняла і не ношу, сказавши, що одягну на сватання. Потім у нас втихомирилося все. Але він став холоднішим, потім його батьки мені сказали під час зустрічі, що хочуть сватати скоріше.

Мої рідні змогли їх прийняти, на цей період можливості у них не було зовсім і, перепрошуючи, попросили увійти в наше становище і почекати, як було обумовлено спочатку.

Тут у нас знову був скандал через те, щоб ви розуміли, я працюю бухгалтером, утримую орендоване житло і себе (їжа на двох, одяг мені, подарунки родичам, якщо свято), а в період весна-літо я сильно економлю і купую одяг батькам, так як у них немає можливості приїхати до міста.

Відповідно зустріти гостей із порожнім столом вони не можуть. Він цього не розуміє і не чує мене, хоч і каже, що все це знає. Матеріально хлопець мені не допомагає, тільки якщо ми ходимо гуляти, тоді він оплачує кафе і іноді купує квіти.

Буквально вчора стався новий скандал. Я вперше за 6 років роботи випросила у директора два тижні відпустки, працюю без відпустки, так як потрібні гроші. Вона дала.

Прошу його провести разом хоч 2 дні. Він відмовив, йому в державній структурі не належить брати вихідні за сімейними обставинами і виявляється, він знав, що я захочу відпочити і тому дізнався про все.

Сказав, що відпустку візьме у вересні, бо весілля у вересні. Я здивувалась. Було зазначено, що весілля через 2 місяці після сватання, тобто. сватання у жовтні, а весілля у січні.

Я не належу до примхливих наречених, яким літо подавай, головне — з коханим бути, а місяць не має значення. Він почав говорити, мовляв, мої батьки диктують, коли одружуватися тощо.

У результаті, я намагалася довести і пояснити те, що відбувається. Він не чує. Попросила ввечері зустрітися, сказав, що не може бути пізно. А потім каже, що він не засмучує мене, що це я сама.

І у січні весілля може не відбутися, адже у нього початок року та його не відпустять.

Загалом, я дуже часто хочу засмучена, я не можу взяти себе в руки. Не розумію, що це і як сприймати ситуацію.

Але ж дуже люблю його!

You cannot copy content of this page