fbpx

Я коханка вашого чоловіка. Він, звичайно, мені одразу сподобався, але жити з ним я не хочу. Заберіть його назад

Прожили ми з Андрієм в шлюбі 10 років. Дочка наpoдилася, і ніби добре все, ніколи не лаялися, з роботи відразу додому біг, і коли встиг тільки!

А тут прийшла додому, а на столі записка: «Машенько, ти мене пробач, але я покохав іншу жінку, тому йду до неї. Речі беру тільки особисті, квартиру і все нажите майно залишаю вам з донькою. Допомагати не відмовляюся, сподіваюся з донькою дозволиш бачитися. Дякую тобі за все. Андрій.» Джерело

Я так і сіла. І коли встиг то коханку завести! Завжди таким зразковим був, домашнім. Вихідні всі разом з родиною проводили. Може з наших знайомих хто? Але скільки не перебирала, ніхто на розум не прийшов.

А потім просто плюнула і зрозуміла, що найголовніше – те, як ми з донькою зараз жити будемо. У планах слізно благати про повернення у мене не було, не я перша, не я остання через це проходжу. Треба жити далі.

Глянула на себе в дзеркало – а я ще дуже навіть нічого, правда треба трохи схуднути, кілограм так на 6-7.

Загалом то я нічого і не втратила, квартира то наша з донькою. Каті нічого не скажу, нехай поки тато буде для неї в тривалому відрядженні.

Вдалий же час вибрав чоловік, дочка на канікулах, гостює у бабусі.

Пішла я у вихідні в салон краси пір’ячко почистити: зробила манікюр, педикюр, стрижку за останньою модою. Прикупила стильний костюм і сукню на вихід. На роботу в понеділок вийшла при параді, так з головою в неї і пішла.

Через тиждень приїхала бабуся з Катрусею і залишилася у нас погостювати на тиждень. А тільки я її проводила назад, пролунав дзвінок. Це була незнайома жінка, по телефону вона розмовляти не стала, тільки призначила зустріч і заінтригувала. Хоча чомусь я здогадувалася хто це, але була заінтригована і погодилася.

Ось тоді то я побачила її, нове кохання чоловіка. На вигляд років 26-29, доглянута, красива, одягнена за останньою модою.

Без всяких вітань вона почала розповідь:

– Я – коханка вашого чоловіка, він днями пішов до мене.

– Так? А від мене зараз що потрібно?

– Ваш чоловік при знайомстві зі мною, сказав, що розлучений. Він звичайно мені відразу сподобався. До того ж я тоді розлучилася зі своїм колишнім чоловіком. Ніяких серйозних стосунків з Андрієм я не планувала, просто час провести, і все мене в таких стосунках влаштовувало, але днями він прийшов до мене з валізою.

Ось тоді я і здивувалася, тому що одна справа просто добре проводити час, а інша – жити під одним дахом. Я ввічливо промовчала, не змогла відмовити. Як би я не була захоплена чоловіком, житло з ним ділити не хотілося. А тут мені потрапив до рук його паспорт, тоді я дізналася, що Андрій ще й одружений!

Читайте також: “Ти — швачка?! І не соромно тобі було їхати до нашого дому?”: Орися поріг будинку свекрухи більше не переступила, але каяття прийшло запізно

Виходить він мене весь цей час обманював! Потім звичайно виправдовувався, що ви нібито разом вже давно не живете, просто розлучення йому не даєте. Загалом не вірю я більше йому. Тому прошу мене вибачити за заподіяні незручності і забрати вашого чоловіка назад!

Я розгубилася від заяви цієї дами. Навіть не відразу знайшлося, що їй відповісти.

– Знаєте, я на вас образи не тримаю, раз ви говорите що мій так званий колишній обдурив вас. Але скажу так – завтра ж я подам не розлучення, а у ваші стосунки лізти не стану. Розбирайтеся з усім цим самі! Так, назад його я не прийму.

You cannot copy content of this page