Я пішла з образою в серці. Ніколи не пробачу сестрі її слова. Нехай вони залишаться з нею до гpoбoвoї дошки

Ми з сестрою переїхали до великого міста з села. Довгий час орендували квартиру. Все було добре до того часу, поки Лариса не зустріла нахабного і некрасивого Микиту. Ця людина зруйнувала всі наші родинні стосунки одним махом.

У нас з сестрою були невеликі накопичення, на які ми мали намір купити кімнату на спільні гроші. Звичайно, не дуже завидне житло, але своє.

Коли Лариса почала зустрічатися з Микитою, то йому про це все і розповіла. Відповідь не змусила себе довго чекати. Микита закохав у себе Ларису і обманом виманив всі гроші. У підсумку, ми залишилися без квартири і без надії на її придбання.

На цьому наші пригоди не закінчилися. Точніше, пригоди сестри. Вона знайшла іншого чоловіка, ще неприємнішого за першого.

Читайте також: Мати не вийшла з кoми і закрила очі навіки, залишивши єдину хвopу доньку на Божу опіку, бо більше нікого в них не було з родичів. Життя для Оленки стало гірким випробуванням

Він її не любив, це було помітно одразу. Проте, запросив нас жити в свою двокімнатну квартиру. А коли сестра стала йому нецікава, він нас вигнав.

Моя сестра звинуватила мене у всіх її невдачах з чоловіками і вигнала з орендованої квартири зі словами:

– Ти тут ніхто! Знайду собі нового чоловіка і ти не будеш щоразу стояти за моєю спиною.

Я пішла з образою в серці. Ніколи не пробачу сестрі її слова. Нехай вони залишаться з нею до гpoбoвoї дошки.